Статті та новини


Захист бізнесу – справа керівника та адвоката

18.10.2019 | Автор: jobs | Рубрики: Статьи

Законодавці, останнім часом, все активніше «спрощують» та «вдосконалюють» ведення бізнесу в Україні, а підприємствам та підприємцям необхідно докладати все більше зусиль, щоб встигати за цими новаціями. Вже найближчим часом треба чекати оновленого законодавства про працю, оподаткування, дозвільну систему, та ін. Тому, суб’єктам господарювання, бухгалтерам доведеться в черговий раз опановувати купу законодавчих, підзаконних та нормативних актів,... читати далі »
Організація Об’єднаних Націй святкує 72 річницю

Організація Об’єднаних Націй святкує 72 річницю

24.10.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

 «Коли ми гарантуємо повагу до прав людини та людської гідності усім – вдасться побудувати мирний, стійкий та справедливий світ. У День Організації Об’єднаних Націй давайте Ми, народи зробимо це бачення реальністю» – Антоніу Гутерріш, Генеральний Секретар ООН. Нагадаємо, що сьогодні 24 жовтня Організація Об’єднаних Націй святкує свою 72 річницю. У жовтні 1945 року Україна була... читати далі »
Додаткові вихідні у жовтні 2017

Додаткові вихідні у жовтні 2017

12.10.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

14 жовтня – День захисника Вітчизни – святковий вихідний день. Указом президента України Петра Порошенко було скасовано День захисника Вітчизни, що відзначався 23 лютого. Та з 2015 року 14 жовтня встановлено державне свято – День захисника Вітчизни, що є вихідним днем. З урахуванням того, що цього року свято припадає на суботу (вихідний день), то святковий... читати далі »
Пенсійну реформу ухвалили. Коли очікувати підвищення пенсій

Пенсійну реформу ухвалили. Коли очікувати підвищення пенсій

04.10.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Третього жовтня 2017 року Верховною Радою України був прийнятий законопроект №6614 у другому читанні. Підвищення пенсій слід очікувати вже з 1 жовтня, вразі, якщо президент підпише цей документ. Згідно до положень пенсійної реформи, нараховуватимуться пенсії громадянам з 60 років при наявності трудового стажу від 25 років. Українцям, зі стажем від 15-25 років, пенсії будуть нараховувати... читати далі »
Бюджет України на 2018 рік

Бюджет України на 2018 рік

26.09.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Нещодавно урядом були оприлюднені показники бюджету на 2018 рік та зміни в розподілі коштів. Робітників медицини та освіти очкує підвищення заробітної платні, у зв’язку, з реформуванням цих галузей. На збільшення бюджету слід розраховувати галузям соціальної підтримки населення та оборони. Передбачені додаткові кошти на будівництво шляхів та допомогу підприємцям у сільському господарстві. Середній курс гривні, закладений... читати далі »
Шановні HR-менеджери, спеціалісти з кадрів, рекрутери!

Шановні HR-менеджери, спеціалісти з кадрів, рекрутери!

21.09.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

У третю середу вересня ваше професійне свято – День HR, а 20 вересня – День рекрутера! Прийміть наші вітання! Портал jobs.org.ua бажає вам міцного здоров’я, успіхів, мудрих замовників, блискучих кандидатів, творчої наснаги та професійного розвитку. Будьте щасливі!  ... читати далі »
Як зрозуміти, що з вашою роботою щось не так!

Як зрозуміти, що з вашою роботою щось не так!

11.09.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Ми не завжди помічаємо, що з нашою роботою щось не те. Іноді, вона може не відповідати нашим потребам та призводити до негативних наслідків. Щоб розібратися, ми зібрали сім основних причин, завдяки яким можна зрозуміти, що робота вам не підходить. Дрібні негаразди на роботі трапляються з усіма і це нормальний робочий процес. Але якщо на протязі... читати далі »
212 «тіньових» мільярдів гривень Мінсоцполітики планує використати на підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року

212 «тіньових» мільярдів гривень Мінсоцполітики планує використати на підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року

18.07.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Завдяки зростанню заробітних плат та відрахувань від них до Пенсійного фонду, будуть підвищені пенсії з 1 жовтня 2017 року. В наслідок збільшення мінімальної заробітної платні від 1 січня 2017 року до 3 тисяч 200 гривень та збільшенню відрахувань, державний бюджет та пенсійний фонд поповнилися «тіньовими» 212 мільярдами гривень. Зі слів міністра соціальної політики А. Реви.... читати далі »
20 мільйонів гривень для безробітних українців від The World Bank

20 мільйонів гривень для безробітних українців від The World Bank

12.07.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Світовий банк надав Україні понад 300 мільйонів гривень для втілення низки соціальних проектів. «Рука допомоги» – одна з експериментальних програм World Bank метою, якої є сприяння в працевлаштуванні безробітних українців, за допомогою формування механізмів, що сприятимуть поверненню на ринок праці, тих громадян, що існують лише на дотації по безробіттю від держави. Згідно з умовами програми,... читати далі »
Працевлаштування людей старших за 45 років стане обов’язковим для українських роботодавців

Працевлаштування людей старших за 45 років стане обов’язковим для українських роботодавців

06.07.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Відповідно до нової пенсійної реформи, українські роботодавці, на підприємствах, яких зареєстровано більше восьми найманих працівників, будуть зобов’язані приймати на роботу співробітників віком від 45 років. Про шо стало відомо з заяви міністра соціальної політики Андрія Реви. Повідомляє «Радио Свобода» “У новому законі ми передбачили для всіх роботодавців країни, які використовують найману працю за умови від... читати далі »