Архів за Вересень 2016

Хвилюєтеся перед співбесідою? Дізнайтесь, як опанувати себе

30.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Пошук роботы, Статті

Хвилюєтеся перед співбесідою? Дізнайтесь, як опанувати себе Напевно, кожному з вас знайоме почуття тривоги перед співбесідою, особливо якщо вам дуже потрібна ця робота. Чи нормально хвилюватися перед зустріччю з рекрутером, і як можна опанувати себе, щоби тривога не обернулася невдачею?... читати далі »

«Чому ви обрали саме нашу компанію?»: як правильно відповісти рекрутеру

29.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Пошук роботы, Статті

«Чому ви обрали саме нашу компанію?»: як правильно відповісти рекрутеру Існує кілька традиційних питань, які прийнято ставити здобувачеві під час співбесіди. Серед них – питання «Чому ви обрали саме нашу компанію?». Як правильно відповісти, щоб вас як мінімум запросили на наступну зустріч, а як максимум – взяли на роботу?... читати далі »

Експерти з’ясували, що стимулює українців до роботи

28.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Експерти з'ясували, що стимулює українців до роботи Ринок праці демонструє оптимістичні показники комфортності українців на їхніх робочих місцях. Так, за останніми опитуваннями, лише менш ніж 10% українців відчувають себе на роботі не в своїй тарілці, й ций показник вважається буквально проривом порівняно з цифрами минулих років. Решта ж 90% цілком задоволені своїми робочими умовами в тій чи іншій мірі; при цьому понад... читати далі »

Як бути, якщо вас незаслужено звільнили

27.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

Як бути, якщо вас незаслужено звільнили На жаль, навіть найкомпетентніші та найлояльніші працівники не застраховані від звільнень. Причин тому безліч, і в більшості випадків ми розцінюємо це як особисту образу, вважаючи, що нас «попросили» абсолютно незаслужено. До факту звільнення можна ставитися по-різному, але найчастіше ваші подальші кроки зумовлюють ваше кар’єрне майбутнє. Як не наламати дров, читайте далі.... читати далі »

Настають зміни в оформленні відпусток для українців

26.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Новини

Настають зміни в оформленні відпусток для українців У 2017-му році в процедурі оформлення відпусток в Україні відбудуться деякі зміни. У Міністерстві соціальної політики повідомляють про те, що коригувань зазнали такі види відпустки як щорічна відпустка, відпустка для співробітників із дітьми, а також відпустка для цілей навчання.... читати далі »

Не Польщею єдиною: де влаштуватись українцям у Чехії

22.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Ринок праці, Статті

Не Польщею єдиною: де влаштуватись українцям у Чехії Незважаючи на традиційну серед українських заробітчан популярність Польщі, чудову альтернативу їй складає Чехія, надто що ця країна з міцною і стабільною економікою вже встигла заявити про бажання прийняти у себе понад 5 тисяч працівників-українців у наступному році.... читати далі »

Молодим усюди в нас дорога: де чекають на студентів і випускників цієї осені

21.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Ринок праці, Статті

Молодим усюди в нас дорога: де чекають на студентів і випускників цієї осені Останні тенденції ринку праці дуже позитивні для тих, хто ще вчиться або нещодавно випустився з вузу: вакансії для молодих працівників без досвіду роботи ростуть, як гриби після дощу, з великим відривом від інших категорій пропозицій, які з’являються на ринку куди повільніше.... читати далі »

Польща змінює правила працевлаштування для українців

15.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Польща змінює правила працевлаштування для українців З наступного року Польща вводить нові вимоги до реєстрації українців у системі працевлаштування. Якщо зараз реєструвати громадян України уповноважені польські працедавці, то з 2017 року система кардинально зміниться, й українці отримуватимуть дозволи на роботу в спеціальних бюро працевлаштування в кожному регіоні.... читати далі »

Нова робота після 45 років: міф чи реальність?

14.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

Нова робота після 45 років: міф чи реальність? Багато хто побоюється змінювати щось на кар’єрному шляху, подолавши сорокарічний рубіж. Навіть незважаючи на те, що громадяни України захищені законодавством від вікової нерівності, й жоден працедавець юридично не може відмовити вам у вакансії, фактично це зробити доволі просто – досить знайти привід. А хто шукає, той завжди знайде. Проте, чи так усе сумно насправді? Читайте... читати далі »

Чи вірити вакансіям «без досвіду, без освіти»

12.09.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Пошук роботы, Статті

Чи вірити вакансіям «без досвіду, без освіти» Зараз дедалі частіше зустрічаються пропозиції роботи, чиї автори обіцяють гідний та швидкий заробіток незалежно від досвіду й освіти. Робота в мережі інтернет, набір тексту, помічник керівника без вищої освіти й досвіду роботи, партнер по бізнесу – ось лише деякі з активно пропонованих позицій. У чому ж підступ?... читати далі »