Американська мрія: чи реальна вона наразі для українців?

16.12.2016 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Ринок праці, Статті

Багато українців мріють виїхати в США у сподіванні на краще майбутнє. Втім, всупереч очікуванням, із часів кризи 2008-го року Сполучені Штати так і не повернули собі колишньої форми, й країна досі переживає не найкращі часи.

Статистика американського працевлаштування викликає побоювання у місцевих експертів, які вважають, що уряд сильно перебільшує з позитивною динамікою розвитку ринку праці – який у реальності навпаки здає свої позиції. Все це робиться з метою продемонструвати світу нібито економічне зростання, яке насправді є ілюзорним.

Фінансові установи Штатів на сьогоднішній день занадто слабкі, й багатьом із них несила «витягнути» таку велику країну, не кажучи вже про підтримання репутації мега-держави, що складалася роками. Безперервне скорочення робочих місць тягне за собою зростання навантаження на уряд у вигляді соціальних виплат непрацюючим громадянам. Однак за браком коштів виконувати свої фінансові зобов’язання перед американцями країні дедалі важче.

Американський долар усе ще досить стабільний і не показує сильних негативних коливань. Утім, ситуація може змінитися на гірше, якщо уряд не вживатиме серйозних кроків із реформування сектору працевлаштування. Американці очікують на позитивні зміни з приходом до влади нових політичних сил, а поки українцям не варто покладати великих надій на США як на гідне місце для пошуку роботи.