Архів за Січень 2017

Свята скінчилися: готуємося до співбесід

31.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Пошук роботы, Статті

Свята скінчилися: готуємося до співбесід Новорічні свята давно позаду, й час знову взятися до пошуку роботи. Адже, як стверджують психологи, засиджуватися вдома без роботи згубно для душевного здоров’я. Не кажучи вже про гаманець. Якщо вам уже пощастило домовитися про декілька зустрічей із потенційними працедавцями, зверніть увагу на кілька важливих моментів, які слід врахувати під час підготовки, щоб зробити ці зустрічі... читати далі »

У працедавцях українців приваблюють повага та високі зарплати

30.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

У працедавцях українців приваблюють повага та високі зарплати У першій трійці критеріїв, за якими українці оцінюють працедавців, міцно закріпилися висока оплата праці, повага з боку керівництва і професійний розвиток. Наявність усього зазначеного забезпечує більшу лояльність співробітників до компанії.... читати далі »

Працедавці дедалі частіше обирають працівників без досвіду

18.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Працедавці дедалі частіше обирають працівників без досвіду На зміну повальним відмовам у роботі через відсутність досвіду приходять часи, коли компанії вважають за краще мати недосвідчених працівників. Це пояснюється тим, що зараз, за ​​прикладом західних корпорацій, вітчизняні працедавці ставлять на навчання персоналу всередині компанії. А цьому часто заважають знання та досвід, вже отримані працівником на попередніх місцях роботи. Тож працедавцю легше найняти недосвідченого... читати далі »

Як правильно поводитися на новій роботі

17.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

Як правильно поводитися на новій роботі Етапи виснажливих співбесід позаду, і ось ви вже при новій роботі! Втім, розслаблятися зарано: попереду – період адаптації, не менш важливий, аніж власне співбесіди. Ваше завдання – позитивно зарекомендувати себе, особливо якщо вам «світить» випробувальний термін. Як же правильно поводитися на новому місці, щоб і колегам сподобатись, і керівництво не розчарувати?... читати далі »

Кадровики назвали найкращі способи збереження роботи

16.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Новини

Кадровики назвали найкращі способи збереження роботи Щоб не вилетіти з роботи, коли на п’яти наступають більш молоді та перспективні, або коли компанія зазнає збитків і скорочення штату неминуче, або просто тому, що керівництво вами незадоволене, слід дотримуватися наступних кроків.... читати далі »

Хочете покинути роботу? Дізнайтеся, чи справді легко розпочати свою справу

13.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

Хочете покинути роботу? Дізнайтеся, чи справді легко розпочати свою справу Хто з нас не мріяв змінити остогидлі робочі будні з дев’ятої до шостої на гнучкий графік, при якому ти сам собі господар! Аби працювати за вільним графіком, потрібно або піти у фріланс, або розпочати власну справу. Багато хто обирає останнє, вважаючи, що й гроші рікою потечуть, і вранці відіспатися можна. Втім, чи так усе безхмарно... читати далі »

Багато українців не схвалюють кумівство на роботі

13.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Новини

Багато українців не схвалюють кумівство на роботі Близькі родичі, які працюють в одній і тій самій компанії, – не рідкісне для України явище. Однак не всім українцям така практика до душі. Лише близько 20% наших співгромадян вітають родинні зв’язки на роботі, тоді як майже 40% українців ставляться до таких робочих відносин із побоюванням або навіть із відвертою ворожістю.... читати далі »

Куди краще піти вчитися, щоб зацікавити працедавця

12.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Пошук роботы, Статті

Куди краще піти вчитися, щоб зацікавити працедавця Якщо ви вже почали замислюватися над тим, куди піти вчитися самому або відправити свою дитину в новому навчальному році, неодмінно зверніть увагу на п’ятірку провідних вузів країни – адже, за словами багатьох працедавців, саме вони є для них зваблюючим фактором. Мова йде про Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут, Києво-Могилянську академію, Київський... читати далі »

Улюблена робота і стабільний заробіток: ставимо цілі на новий робочий рік

12.01.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

Улюблена робота і стабільний заробіток: ставимо цілі на новий робочий рік Після свят неминуче повертаються робочі будні, й від того, наскільки правильно ви спланували новий робочий рік, залежатиме їхнє «забарвлення» – або всі ваші дні повторюватимуть один одного, розмірено затягуючи вас у тьмяну рутину, або кожен ваш тиждень буде розфарбований у сім кольорів веселки. Тож, не зволікаючи, плануємо наш новий робочий рік.... читати далі »