Архів за Травень 2017

У вас робітнича професія? Ви – в пошані у працедавців

31.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

У вас робітнича професія? Ви – в пошані у працедавців Ринок праці України буквально кричить про дефіцит робочих кадрів. З огляду на непрестижність робітничих професій у країні дедалі важче знайти таких фахівців як швачки, слюсарі, столяри, сантехніки, монтажники тощо. Кадрові експерти вкотре заявляють про цю проблему та необхідність пошуку її рішення, втім, ситуація лише погіршується. Вже в найближчому майбутньому Україна ризикує взагалі залишитися без робочих... читати далі »

Google допомагатиме своїм користувачам із пошуком роботи

30.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Пошук роботы

Google допомагатиме своїм користувачам із пошуком роботи Google запускає новий сервіс для пошуку роботи під назвою Google for Jobs. Про це повідомив керівник компанії Сундар Пічаї.... читати далі »

Застаріла пенсійна система завдала шкоди українському бюджету на мільярди

29.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Застаріла пенсійна система завдала шкоди українському бюджету на мільярди 90 млрд. гривень, або близько 10 млрд. доларів, – саме стільки український бюджет недоотримав через застарілу пенсійну систему. Про це заявив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Юрій Соловей.... читати далі »

Влада розповіла, як розраховуватиме пенсійний стаж українців

26.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Влада розповіла, як розраховуватиме пенсійний стаж українців Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів, що після прийняття реформи розрахунок пенсійного стажу буде розподілений на два періоди – до 2000 року і після 2000 року. Це обумовлено тим, що в зазначені періоди облік робочого стажу здійснювався в різний спосіб.... читати далі »

Держава взялася допомогти молодим українцям із майбутньою професією

25.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Новини

Держава взялася допомогти молодим українцям із майбутньою професією У центрах зайнятості по всій Україні стартувало профорієнтаційне тестування для випускників шкіл та абітурієнтів, ініційоване Державною службою зайнятості. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, акцентуючи увагу на тому, що ця інформаційна кампанія проводиться в загальнонаціональних масштабах, і українці можуть пройти такі тести в безпосередній близькості до місця свого проживання.... читати далі »

У вас є недоліки? Дізнайтесь, як вони допоможуть вам у роботі

24.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

У вас є недоліки? Дізнайтесь, як вони допоможуть вам у роботі Ваша недосконалість засмучує вас, і ви вважаєте її перешкодою на шляху до успішної кар’єри? Тоді, напевно, ви будете раді дізнатися, що деякі недоліки не просто не перешкоджають, а й навпаки – допомагають оптимізації роботи. Ознайомтеся з недоліками, які психологи та бізнес-тренери називають корисними для ефективності праці, – цілком імовірно, що ви виявите у себе щонайменше... читати далі »

Зарплати у бюджетній сфері тепер прив’язані до прожиткового мінімуму

23.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Зарплати у бюджетній сфері тепер прив'язані до прожиткового мінімуму Українська влада вирішила відійти від традиційних виплат бюджетникам на основі мінімальної заробітної плати й прив’язала їх до прожиткового мінімуму. Це стосується будь-яких грошових нарахувань працівникам бюджетної сфери, а також виконавчих та інших органів влади, як-от: заробітна плата, винагороди, доплати та інші виплати. Ці зміни затверджені постановою № 335 Кабінету міністрів України від 18 травня поточного... читати далі »

Ізраїль дав “зелене світло” українським будівельникам

22.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Ізраїль дав "зелене світло" українським будівельникам Уряд України уклав угоду з ізраїльською владою про працевлаштування українських будівельників в Ізраїлі. Про це заявило Міністерство соціальної політики України в своєму офіційному повідомленні:... читати далі »

В ході пенсійної реформи до українського бюджету очікуються мільйонні надходження

19.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

В ході пенсійної реформи до українського бюджету очікуються мільйонні надходження З огляду на те, що дефіцит Пенсійного фонду України вже становить 140 млрд. грн., впроваджувана урядом пенсійна реформа є особливо актуальною. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначає, що підвищення пенсій у рамках їх так званого “осучаснення” обійдеться державі в понад 30 млрд. грн. Гроші братимуть із доходів Пенсійного фонду, які мають істотно збільшитися вже на перших етапах... читати далі »

ВАЖЛИВО! Доробки на сайті у зв’язку з санкціями проти Mail.ru і Яндекса

18.05.2017 | Автор: jobs | Рубрики: Новини сайту

ВАЖЛИВО! Доробки на сайті у зв'язку з санкціями проти Mail.ru і Яндекса Шановні користувачі! У зв’язку з запровадженням санкцій проти російських поштових сервісів mail.ru (додаткові домени bk.ru, list.ru, inbox.ru і mail.ua) та yandex.ru (додаткові домени ya.ru і yandex.ua) ми очікуємо збільшення кількості запитів на зміну поштової адреси в облікових записах нашого сайту. Найближчим часом ми плануємо додати можливість змінювати email самостійно в особистому кабінеті (для цього буде... читати далі »