Google допомагатиме своїм користувачам із пошуком роботи

30.05.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Пошук роботы

Google запускає новий сервіс для пошуку роботи під назвою Google for Jobs. Про це повідомив керівник компанії Сундар Пічаї.

«Завдяки новій ініціативі Google for Jobs ми сподіваємося зв’язати компанії з потенційними співробітниками та допомогти знайти нові можливості тим, хто шукає роботу», – зазначив він.

Сервіс буде розрахований як на здобувачів, так і на самих рекрутерів. З огляду на те, що інструмент вбудований безпосередньо в пошукову систему Google, робота з пошуку роботи здійснюватиметься з урахуванням контекстних даних (місце розташування користувача, його вподобання, види зайнятості, кваліфікація тощо). На основі автоматично відслідковуваних даних буде формуватися вибірка відповідних пропозицій, яка видаватиметься у верхній частині пошуку. Сервіс зможе навіть прораховувати час, необхідний на те, щоб дістатися роботи з дому і доїхати з роботи додому.

За словами розробників, такий персоналізований підхід значно полегшить і прискорить підбір адекватного персоналу для ейчар-менеджерів, а також складання якісного списку працедавців для кандидатів.

«46% американських працедавців стикаються з браком фахівців і відчувають проблеми з наймом на відкриті вакансії. Новий сервіс викликає в мене ентузіазм, тому що він дозволить вирішити важливу проблему за допомогою ключових можливостей компанії – від пошуку та організації інформації до машинного навчання і штучного інтелекту», – прокоментував актуальність створення нового інструменту керівник Google.

Інструмент Google for Jobs почне працювати вже найближчими тижнями.