Архів за Червень 2017

Не оффтопимо в резюме: речі, які зовсім не цікавлять працедавців

27.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Кар'єра, Статті

Не оффтопимо в резюме: речі, які зовсім не цікавлять працедавців Беручись за резюме, ми зі шкіри геть ліземо, щоби вразити потенційного працедавця. Й, самі того не помічаючи, часто пишемо абсолютно непотрібні речі. Великий клопіт, скажете ви! Пара-трійка дрібниць на ціле резюме! А, між тим, клопіт навіть більший, ніж можна уявити. Адже це – збільшення обсягів документа, а відтак – зайвий час рекрутера. І все це... читати далі »

На сезонні роботи в Польщі тепер потрібен окремий дозвіл

26.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

На сезонні роботи в Польщі тепер потрібен окремий дозвіл Як повідомляє UBR, посилаючись на Польське радіо, уряд Польщі впровадив нові норми найму іноземних громадян на сезонні роботи на польських територіях. Тепер загального дозволу на роботу недостатньо – для робіт сезонного характеру передбачено спеціальний дозвіл, що видається на 8 місяців.... читати далі »

Опубліковано текст пенсійної реформи: українці дізналися, що на них чекає

23.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Опубліковано текст пенсійної реформи: українці дізналися, що на них чекає Текст реформи щодо осучаснення українських пенсій з’явився у вільному доступі після того, як у середу 21 червня на засіданні Кабінету міністрів були затверджені законопроекти з поправками, внесеними Національною радою реформ, а потім затверджений документ був поданий на розгляд до Верховної Ради. Зокрема, реформою передбачається наявність 25-річного страхового стажу у тих, хто виходить на пенсію з... читати далі »

Ринок праці «хитає»: хтось залишає Україну надовго, а хтось на сезон

22.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Ринок праці «хитає»: хтось залишає Україну надовго, а хтось на сезон За словами експертів Work.ua, ринок працевлаштування в Україні цього літа досить динамічний – 88 тисяч відкритих вакансій, що на 2% більше, ніж було в травні. Однак, як свідчить опитування кадровиків, наші громадяни не поспішають займати вакантні місця.... читати далі »

Пенсійна реформа в Україні нагонить ціни

21.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Економіка, Новини

Пенсійна реформа в Україні нагонить ціни Такою є думка фінансових експертів, повідомляють Деньги.ua. З одного боку нібито благородна мета – осучаснення пенсій – в результаті неминуче призведе до здорожчання життя. Адже на пенсійну реформу Гройсмана підуть не заплановані 11,6 млрд. грн. у поточному році, плюс іще 30 млрд. грн. – в році наступному.... читати далі »

Безрадісні новини від чиновників: що далі чекає на гривню

20.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Економіка, Новини

Безрадісні новини від чиновників: що далі чекає на гривню На офіційному сайті Верховної Ради України було оприлюднено текст бюджетної резолюції на 2018-2020 роки, в якому, серед іншого, даються негативні прогнози щодо гривні. Так, до 2020 року очікується серйозне падіння української валюти – аж до 31 гривні за 1 долар США.... читати далі »

З України повально виїжджають хороші айтішники

19.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

З України повально виїжджають хороші айтішники Як повідомляють в UBR, Україна незабаром може недорахуватися тисяч висококласних ІТ-фахівців. Уже зараз, незважаючи на величезну популярність ІТ-напрямку, наші компанії відчувають серйозний дефіцит кадрів. За словами фахівців, уся справа – в масовому виїзді наших айтішників за кордон у пошуках більш вигідних контрактів.... читати далі »

Крокуємо в Європу: влада збирається зрівняти чоловіків і жінок

16.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

Крокуємо в Європу: влада збирається зрівняти чоловіків і жінок У Міністерстві охорони здоров’я України виступили з пропозицією дозволити українським жінкам виконувати важку фізичну працю, яка до цих пір заборонена наказом № 256 “Про затвердження переліку важких робіт і робіт зі шкідливими або небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок” іще від 1993 року. В своєму рішенні чиновники з міністерства апелювали до гендерної... читати далі »

Держбюджет одразу на три роки вперед: що напланували чиновники

15.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Економіка, Новини

Держбюджет одразу на три роки вперед: що напланували чиновники У середу 14 червня на засіданні Кабміну вперше відбулося планування державного бюджету на кілька років уперед. Так, чиновники на чолі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом затвердили бюджетну резолюцію на три найближчі роки.... читати далі »

У Мінсоцполітики пообіцяли відійти від привілейованих пенсій

14.06.2017 | Автор: Юлiя Клiшина | Рубрики: Новини, Ринок праці

У Мінсоцполітики пообіцяли відійти від привілейованих пенсій Міністр соціальної політики України Андрій Рева від імені профільного міністерства виступає за скасування будь-яких пенсійних виплат із привілеями, про що він заявив на прес-конференції для регіональних ЗМІ. З впровадженням пенсійної реформи прийдуть нові, цілковито прозорі й абсолютно рівні умови нарахування пенсій незалежно від місця роботи і статусу пенсіонера.... читати далі »