Архів за Липень 2017

212 «тіньових» мільярдів гривень Мінсоцполітики планує використати на підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року

18.07.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

212 «тіньових» мільярдів гривень Мінсоцполітики планує використати на підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року Завдяки зростанню заробітних плат та відрахувань від них до Пенсійного фонду, будуть підвищені пенсії з 1 жовтня 2017 року. В наслідок збільшення мінімальної заробітної платні від 1 січня 2017 року до 3 тисяч 200 гривень та збільшенню відрахувань, державний бюджет та пенсійний фонд поповнилися «тіньовими» 212 мільярдами гривень. Зі слів міністра соціальної політики А. Реви.... читати далі »

20 мільйонів гривень для безробітних українців від The World Bank

12.07.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

20 мільйонів гривень для безробітних українців від The World Bank Світовий банк надав Україні понад 300 мільйонів гривень для втілення низки соціальних проектів. «Рука допомоги» – одна з експериментальних програм World Bank метою, якої є сприяння в працевлаштуванні безробітних українців, за допомогою формування механізмів, що сприятимуть поверненню на ринок праці, тих громадян, що існують лише на дотації по безробіттю від держави. Згідно з умовами програми,... читати далі »

Працевлаштування людей старших за 45 років стане обов’язковим для українських роботодавців

06.07.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Працевлаштування людей старших за 45 років стане обов’язковим для українських роботодавців Відповідно до нової пенсійної реформи, українські роботодавці, на підприємствах, яких зареєстровано більше восьми найманих працівників, будуть зобов’язані приймати на роботу співробітників віком від 45 років. Про шо стало відомо з заяви міністра соціальної політики Андрія Реви. Повідомляє «Радио Свобода» “У новому законі ми передбачили для всіх роботодавців країни, які використовують найману працю за умови від... читати далі »