Архів за Вересень 2017

Бюджет України на 2018 рік

26.09.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Бюджет України на 2018 рік Нещодавно урядом були оприлюднені показники бюджету на 2018 рік та зміни в розподілі коштів. Робітників медицини та освіти очкує підвищення заробітної платні, у зв’язку, з реформуванням цих галузей. На збільшення бюджету слід розраховувати галузям соціальної підтримки населення та оборони. Передбачені додаткові кошти на будівництво шляхів та допомогу підприємцям у сільському господарстві. Середній курс гривні, закладений... читати далі »

Шановні HR-менеджери, спеціалісти з кадрів, рекрутери!

21.09.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Шановні HR-менеджери, спеціалісти з кадрів, рекрутери! У третю середу вересня ваше професійне свято – День HR, а 20 вересня – День рекрутера! Прийміть наші вітання! Портал jobs.org.ua бажає вам міцного здоров’я, успіхів, мудрих замовників, блискучих кандидатів, творчої наснаги та професійного розвитку. Будьте щасливі!  ... читати далі »

Як зрозуміти, що з вашою роботою щось не так!

11.09.2017 | Автор: Iрина Iльясова | Рубрики: Новини, Статті

Як зрозуміти, що з вашою роботою щось не так! Ми не завжди помічаємо, що з нашою роботою щось не те. Іноді, вона може не відповідати нашим потребам та призводити до негативних наслідків. Щоб розібратися, ми зібрали сім основних причин, завдяки яким можна зрозуміти, що робота вам не підходить. Дрібні негаразди на роботі трапляються з усіма і це нормальний робочий процес. Але якщо на протязі... читати далі »