Допомога

Публікація вакансій і резюме

Для публікації оголошень на нашому сайті вам необхідно спочатку зареєструватися. В процесі реєстрації ви вказуєте, чи будете ви виступати в якості роботодавця або в якості здобувача. Увага: в подальшому здобувачі можуть публікувати тільки резюме, а роботодавці тільки вакансії. Якщо вам потрібно і те і інше, ти ви можете просто завести два аккаунти. Після успішного заповнення і відправки форми реєстрації, на ваш e-mail буде надіслано повідомлення з посиланням для підтвердження реєстрації. Будь ласка, перейдіть за цим посиланням, після цього система активує ваш обліковий запис. Якщо посилання в листі не активне, просто скопіюйте його та вставте в адресний рядок вашого браузера. Після активації ви можете зайти під своїм логіном і паролем і скористатися пунктами меню «Опублікувати вакансію» або «Опублікувати резюме». На даний момент публікація вакансій і резюме на нашому сайті абсолютно безкоштовна.

 

Видалення вакансій і резюме

Термін зберігання оголошень на нашому сайті не обмежений. Однак, якщо ваші вакансії або резюме втратили актуальність, ви можете видалити їх в особистому кабінеті на сторінці «Мої вакансії» або «Мої резюме».

 

Вимоги до оголошень

Ми не приймаємо до публікації наступні види вакансій і резюме:

  • оголошення, що порушують вимоги чинного законодавства України
  • спам будь-якого виду
  • вакансії MLM, в тому числі ті що маскуються під звичайні вакансії компаній
  • різні лохотрони з вимогою попередньої оплати від здобувача, SMS-лохотрони, “заробіток в інтернет” і т.д.
  • вакансії посередників з працевлаштування за кордоном
  • вакансії по роботі вахтовим методом, розмноженні по багатьох містах України
  • будь-які інші вакансії сумнівного змісту (відсутність конкретної інформації про фірму-роботодавця, занадто загальний опис службових обов’язків, наявність в інтернеті негативних відгуків про роботодавця і т.п.)

В вакансіях що розміщуються не дозволяється вказувати вимоги, що носять явно дискримінаційний характер, наприклад, вимоги до зовнішності здобувачів, відсутності зайвої ваги і т.п.

Попереджаємо! Модератори нашого сайту мають право змінити або видалити будь-яку з розміщених на сайті вакансій, або повністю заблокувати користувача, без пояснення причин.

 

Якщо ви забули пароль

Для відновлення пароля ви можете скористатися цією формою. Вам необхідно ввести e-mail, який ви вказали при реєстрації, після чого на цей e-mail буде відправлено посилання на сторінку відновлення пароля.

 

Як з нами зв’язатися?

Скористайтесь будь ласка, сторінкою Контакти.