Продавець-консультант - Кривой Рог - вакансия 613512


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 26.02.2020

Город: Кривой Рог

Профессия: Продажи и оптовая торговля

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Тобі до нас, якщо ти:
Мрієш тестувати нові гаджети, працювати з технологіями, створювати майбутнє. Ініціативний, драйвовий, комунікабельний. Готовий до розвитку, навчання та нових знайомств.
Чим ти будеш займатись?
Турбуватись про наших клієнтів: ділитись своїми знаннями, навичками, допомагати зробити їм вибір. Продавати послуги та продукти Компанії: круті девайси, смартфони, аксесуари та багато іншого.
В тебе буде:
Можливість економити час на дорогу, обрати місце роботи поруч з домом/ВУЗом. Графік роботи 5/2, з плаваючими вихідними. Community. Тебе чекають корпоративні свята, спільне дозвілля, спорт, різноманітні івенти. В нас відкрите спілкування в соцмережах і в реальному світі. Участь в мотиваційних програмах: поїздки в межах країни/світу, розіграш різних девайсів, приємних бонусів та навіть автомобіля! Ввідне та регулярне навчання. Навчайся в академії Алло, навчайся дистанційно, навчайся у кращих тренерів Компанії. Будь на крок попереду, ти першим дізнаєшся про новинки в світі техніки! Розвиток. Кожен може побудувати свою кар'єру: від продавця до Директора магазину, регіону або перехід до Центрального офісу. Ми підтримуємо твоє прагнення!
Мрій. Дій. Смартуйся!Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Похожие вакансии