Менеджер у сервісну службу - Белая Церковь - вакансия 613717


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 28.02.2020

Город: Белая Церковь

Профессия: Производство, рабочие

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Група компаній ICK GROUP, яка має широку спеціалізацію від розробки та інжинірингу біопаливних, комбікормобих та сушильних комплексів до виробництва та післяпродажного обслуговування обладнання, запрошує приєднатись до нашої команди менеджера у сервісну службу. Ми пропонуємо:
Стабільну і своєчасну виплату заробітної плати та мотиваційної складової (оклад + премії за квартал). Соціальний пакет: офіційне працевлаштування, оплачуваний лікарняний і відпустку; мобільний зв'язок. Навчання специфіці роботи. Відвідування навчальних тренінгів, семінарів, конференцій, виставок. Комфортне робоче місце в офісі на заводі, де у вас буде все необхідне для роботи (смт Гребінки). Щоденне службове транспортування до / з місця роботи (м. Біла Церква - смт Гребінки). Надання службового автомобіля на період відрядження. Перспективи кар'єрного росту. Повний робочий день, графік - 5/2.
Вимоги до кандидата:
Вища або середня спеціальна освіта (інженерно-технічна); Досвід роботи в продажах запасних частин до с/г обладнання, продажах послуг пусконалагоджувальних робіт та сервісного обслуговування обладнання; Знання програми обліку 1С або CRM; Наявність основних навичок в роботі з пакетом MS Office; Активність та цілеспрямованість; Пунктуальність та відповідальність.
Основні функції:
Надання консультацій клієнтам щодо обслуговування обладнання; Пошук нових клієнтів та повернення втрачених клієнтів; Контроль за взаєморозрахунками з клієнтами; Контроль наявності продукції на складі; Підтримка у продажах сервісних послуг та запчастин до обладнання; Складання договорів та документації про виконану роботу; Організація активності по просуванню послуг сервісу.Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Похожие вакансии