Головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці - Житомир - вакансия 623060


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 29.05.2020

Город: Житомир

Профессия: Другое

Зарплата: 5300

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта Статті 19-20 ЗУ «Про державну службу»
Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи Не потребує
Володіння державною мовою Вільно
 
 
Посадові обов'язки
- Веде облік громадян, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації. Складає замовлення на їх отримання,здійснює облік надходження, повернення, зберігання та видачі засобів пересування та реабілітації.
- Створює та підтримує в актуальному стані Централізований банк даних з питань інвалідності.
- Забезпечує осіб з інвалідністю транспортними засобами, технічними та іншими засобами реабілітації в установленому порядку,готує документи по влаштуванню за потреби до будинків-інтернатів (пансіонатів) одиноких, непрацездатних громадян, громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю та дітей.
- Готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, протоколів засідань робочих груп у межах своїх повноважень.
- Бере участь у роботі комісій, утворених при районній державній адміністрації, управлінні з питань соціального захисту населення..
- Співпрацює з медико-соціальними експертними комісіями (МСЕК), лікарсько-консультативними комісіями (ЛКК) щодо визначення права осіб на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
- Разом з відповідними державними органами сприяє працевлаштуванню осіб з інвалідністю, направляє дітей з інвалідністю для навчання у навчальних закладах сфери соціального захисту населення.
- Формує пакет документів для надання одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю з Державного бюджету України до департаменту праці та соціального захисту населення.
- В установлені терміни розглядає звернення громадян і вживає відповідних заходів.
- Проводить інвентаризацію особових справ осіб, які звернулись до УПСЗН щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
- Сприяє забезпеченню соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об'єктів соціальної інфраструктури.
- Проводить в установленому порядку виплати компенсацій інвалідам на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
- Виконує інші окремі доручення начальника, його заступника згідно з уповноваженнями управління
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину та до дня визначення суб'єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно законодавства. Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше чотирьох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад на 2020 рік - 5300 грн. інші надбавки, доплати та премії відповідно до Закону України «Про державну службу»
 
Термін подачі заявок: 2020-06-01
 
Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии