Спеціаліст - Житомир - вакансия 623397


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 01.06.2020

Город: Житомир

Профессия: Другое

Зарплата: 11500

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра
 
 
Посадові обов'язки
Організовує роботу з документами відповідно до вимог законодавства. Аналізує та узагальнює в межах своїх повноважень стан виконання доручень керівництва, за результатами цього аналізу готує відповідні аналітичні матеріали та подає керівництву для розгляду і прийняття відповідних рішень. Сприяє впровадженню нових технологій обробки інформації, яка надходить до підрозділу. Веде та оформлює справи, передбачені номенклатурою. Здійснює контроль за своєчасним виконанням розпоряджень вищих органів державної влади та інших правоохоронних органів. Здійснює коригування документів, які підписує керівництво Головного управління та надсилаються у державні та вищестоящі органи і установи. Контролює оформлення та складання документів із дотриманням єдиних вимог згідно з вимогами Інструкції, затвердженої наказом МВС України та українським правописом. Здійснює приймання та реєстрацію кореспонденції, що надходить до підрозділу.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше чотирьох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.

 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 4230 грн., надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»; надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».
 
Термін подачі заявок: 2020-06-04
Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии