Головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства - Днепр - вакансия 629281


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 26.06.2020

Город: Днепр

Профессия: Водители, транспорт

Зарплата: 5500

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта - вища освіта ступеня не нижче бакалавра або молодшого бакалавра
Досвід роботи - не потребує
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою
 
 
Посадові обов'язки
Збір, узагальнення та своєчасне подання звітної інформації до Держрибагентства щодо здіснення державного контролю (нагляду) за роботою водозабірних споруд в установленому порядку, готує відповідний розділ річного звіту відділу
Здійснення контролю за дотриманням термінів (строків), місць, знарядь, засобів використання водних біоресурсів.
Збір, аналіз та узагальнення інформації з питань здійснення заходів державного нагляду (контролю) у галузі використання і відтворення водних біоресурсів в районі діяльності Управління. Підготовка проектів розпорядчих документів за напрямами діяльності у межах наданих відділу повноважень.
Участь у проведенні розслідування випадків загибелі водних біоресурсів та здійснення розрахунку збитків заподіяних рибному господарству згідно діючих методик.
Вивчення екосистеми водних об'єктів та проведення спостереження за станом рибогосподарських водних об'єктів, природним відтворенням, зимівлею розвитком популяцій водних біоресурсів.
Здійснення контролю за роботою із штучного відтворення водних біоресурсів, виконанням рибоводно-меліоративних заходів на рибогосподарських водних об'єктах користувачами у внутрішніх водоймах в районі діяльності Управління.
Опрацювання документів та матеріалів з питання погодження будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску та гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших робіт на землях водного фонду. Контроль за проведенням таких робіт.
Вжиття заходів щодо усунення порушень в галузі, використання і відтворення водних біоресурсів, притягнення винних у таких порушеннях посадових осіб до відповідальності, складання протоколів про адміністративні правопорушення.
Участь у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських, контрольних, меліоративних ловах, з метою отримання біологічного матеріалу для штучного відтворення їх запасів та здійснення аквакультури. Збір і обробка іхтіологічних матеріалів на водоймах в районі діяльності Дніпропетровського рибоохоронного патруля.
Надання методичної та консультативної допомоги з питань іхтіології та регулювання рибальства. Проведення масово - роз'яснювальної роботи з питань використання відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.
 
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб'єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
посадовий оклад - 5500 гривень,
надбавка за ранг державного службовця - 200- 500 гривень
надбавка за вислугу років - 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу,
інші виплати, премії - у разі встановлення
 
 
Термін подачі заявок: 2020-06-30
 
Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии