Заступник директора Департаменту – начальник управління систем життєзабезпечення - Одесса - вакансия 631669


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 03.07.2020

Город: Одесса

Профессия: Строительство

Зарплата: 10600

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вимоги відповідно до статей 19 і 20 Закону України «Про державну службу»:
Освіта: вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
Досвід роботи: досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

 
 
Посадові обов'язки
1 Розробляє та реалізує регіональні програми у сфері надання житлово-комунальних послуг, розвитку систем водопостачання та водовідведення, теплопостачання, паливно-енергетичних ресурсів у межах своїх повноважень.
2. Взаємодіє з органами місцевого самоврядування з питань надання житлово-комунальних послуг, надає методичну допомогу щодо застосування порядку розроблення, формування та встановлення цін/тарифів у межах своїх повноважень.
3. Забезпечує реалізацію повноважень обласної державної адміністрації щодо моніторингу цін/тарифів на житлово-комунальні послуги та стану розрахунків за них.
4. Забезпечує реалізацію повноважень обласної державної адміністрації щодо визначення і встановлення норм споживання у сфері житлово-комунальних послуг, здійснення контролю за їх дотриманням.
5. Організовує контроль за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також здійснює моніторинг підготовки об’єктів житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
6. Погоджує діяльність у сфері теплопостачання з органами місцевого самоврядування та центральним органом виконавчої влади з питань формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.
7. Забезпечує реалізацію повноважень обласної державної адміністрації щодо здійснення контролю за забезпеченням споживачів міст та інших населених пунктів тепловою енергією.
8. Забезпечує реалізацію повноважень обласної державної адміністрації щодо здійснення контролю за виконанням установлених у сфері питної води та питного водопостачання правил і норм.
9. Порушує питання щодо прийняття рішення про обмеження, тимчасову заборону (зупинення) діяльності підприємств, установ, організацій у разі порушення ними вимог законодавства у сфері ліцензування господарської діяльності з водопостачання.
10. Здійснює контроль за виконанням правил і норм користування системами питного водопостачання, дотримання режиму зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання в межах повноважень.
11. Здійснює аналіз стану сфери питного водопостачання та водовідведення.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину.
 
Умови оплати праці
1. Посадовий оклад – 10600 гривень.
2. Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами).
3. надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

 
Термін подачі заявок: 2020-07-07
Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии