Головний спеціаліст з питань запобігання, виявлення корупції та цифрового розвитку апарату Лугинсько - Житомир - вакансия 633714


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 09.07.2020

Город: Житомир

Профессия: Другое

Зарплата: 5300

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
 
Вимоги до компетентності
Без вимог до досвіду роботи
 
Посадові обов'язки
1.Розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням або правопорушенням, пов’язаним з корупцією.
2. Організація роботи з оцінки корупційних ризиків у діяльності районної державної адміністрації, підготовки заходів щодо їх усунення, внесення голові районної державної адміністрації відповідних пропозицій.
3.Надання методичної та консультаційної допомоги з питань з додержання законодавства щодо запобігання корупції, у т.ч. надання роз’яснень щодо заповнення декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
4.Здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування голови районної державної адміністрації та Національного агентства про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання,
5. Перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі розгляд повідомлень про порушення працівниками районної державної адміністрації вимог Закону України «Про запобігання корупції».
6. Забезпечення захисту працівників, які повідомили про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» від застосування негативних заходів впливу з боку керівника відповідно до законодавства щодо захисту викривачів, інформування голови районної державної адміністрації, Національного агентства, інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.
7.Ведення обліку працівників районної державної адміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
8. Забезпечення технічного контролю та впровадження в апараті районної державної адміністрації інформаційних і телекомунікаційних технологій, систем і мереж, програмно - апаратних комплексів, системи баз даних з метою інформатизації діяльності структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації.
9. Підготовка пропозицій і здійснення модернізації існуючого програмного забезпечення та комп’ютерної техніки апарату районної державної адміністрації.
1010. Ведення реєстрації, зберігання, обліку запитів на інформацію, що надійшли в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації»

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
 
Умови оплати праці
1. Посадовий оклад – 5300 грн.
2. Надбавка за вислугу років на державній службі, інші доплати та премії виплачуються відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».
3. Розміри надбавки за ранг державного службовця, а також додаткових стимулюючих виплат у вигляді надбавки за інтенсивність праці та надбавки за виконання особливо важливої роботи визначаються та встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)

 
Термін подачі заявок: 2020-07-14
Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии