Охоронник-пожежний - Полтава - вакансия 634319


KERNEL

Дата обновления: 13.07.2020

Город: Полтава

Профессия: Охрана, сфера безопасности

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Компанія Кернел - провідний виробник та постачальник сільськогосподарської продукції на світові ринки, найбільший український виробник й експортер соняшникової олії, ключовий постачальник і виробник бутильованої олії на внутрішній ринок (ТМ «Щедрий дар», «Стожар», «Чумак домашня», «Чумак золота», «Любонька»), провідний оператор в області надання послуг зі зберігання зерна на елеваторах, послуг з перевалки через портові термінали, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
 
Охоронник-пожежний, м. Полтава,
 
Вимоги до кандидатів:
- Середня спеціальна освіта
- Водійське посвідчення категорія С
- Вміння самостійно приймати рішення та брати на себе відповідальність
- Вміння працювати в умовах багатозадачності
 
Функціональні обов'язки:
- Охорона стаціонарного об'єкту
- Контроль справності охоронної та охоронно-пожежної сигналізації, засобів зв'язку, інших засобів охорони, контрольно-спостережних приладів
 
Умови роботи:
 
- Графік роботи 1/3
- Офіційне працевлаштування
- Офіційна заробітна плата
- Можливості для професійного і кар'єрного зростання
 
Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.
Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.
Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.
В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.
 
 
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии