Оператор комп'ютерного набору (Троєщина) - Киев - вакансия 634702


TEDIS Ukraine

Дата обновления: 13.07.2020

Город: Киев

Профессия: Секретариат и АХО

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

TEDIS Ukraine - одна з найбільших українських дистрибуційних компаній, яка входить в п'ятірку «Кращих компаній для лідерів» в Україні за результатами дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією HAY Group. Наші підрозділи знаходяться по всій території України, а колектив налічує 2500 співробітників. Приєднуйся і ти! Чим доведеться займатися:
приймати заявки в телефонному режимі формувати видаткові накладні проводити зворотні документи формувати звіти
Знання, навички та досвід, які хотіли би бачити у кандидата:
Середня спеціальна / вища освіта впевнений користувач MS Office (Excel, Power Point) досвід роботи в SAP буде додатковою перевагою досвід роботи оператором у сфері роздрібної торгівлі / виробничій сфері від 1 року оперативність виконання завдань готовність навчатися, високий рівень самоорганізації.
Разом з нами:
пресТижно - ТОП 500 найбільших компаній Центральної та Східної Європи безпЕчно - медичне страхування наДійно - офіційна заробітна плата та працевлаштування пІзнавально - всебічне онлайн / офлайн внутрішнє та зовнішнє навчання перСпективно - в середньому 200 кар'єрних зльотів щороку.
Чекаємо саме на тебе! Команда Департаменту по роботі з персоналомКонтактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии