Державний службовець / Спеціаліст Сектору контролю - Киев - вакансия 652785


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 21.09.2020

Город: Киев

Профессия: Государственная служба

Зарплата: 10000

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

В Умовах карантину зупинено норми законодавства щодо проведення конкурсного відбору на посади державної служби. Тому можемо запропонувати роботу лише тим, хто наразі вже перебуває на державній службі і водночас хотів би змінити роботу. Маємо цікаві пропозиції вакансій. Нам потрібні спеціалісти Сектору контролю. Основні посадові обов'язки:
здійснення контролю за строками виконання актів законодавства, рішень НКРЗІ, квартальних планів самостійних структурних підрозділів, посадових осіб, які не входять до складу самостійних структурних підрозділів, НКРЗІ, інших планів, які готуються та затверджуються у встановленому порядку, наказів і доручень керівництва НКРЗІ, протокольних доручень наданих на апаратних, оперативних та міжвідомчих нарадах, а також проведення аналізу причин порушень виконання їх вимог і внесення пропозицій щодо усунення таких порушень; підготовка інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань строків виконання актів законодавства, рішень НКРЗІ, планів діяльності, наказів і доручень керівництва НКРЗІ, протокольних доручень.
Наші переваги:
стабільність працевлаштування, вчасна і гідна оплата праці, надійність соціальних гарантій, можливість отримання цінного досвіду у одній з найпрогресивніших сфер економіки та бути залученим до впровадження в Україні звʼязку нового покоління! І ще: майже персональне метро прямо до порогу нашого офісу)
Ми цінуємо професіоналів, прагнення бути корисним у спільній справі, звичку ділитися новими ідеями і не сумувати.Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии