Головний спеціаліст відділу адміністративно-господарського забезпечення Деснянської районної в місті - Киев - вакансия 655786


Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.


Дата обновления: 24.09.2020

Город: Киев

Профессия: Домашний персонал

Зарплата: 5300

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта - вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або молодшого бакалавра
Досвід роботи - не потребує
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою
Володіння іноземною мовою - не потребує

 
 
Посадові обов'язки
1.Аналізує витрати, приймає участь у підготовці та складанні річного плану закупівель необхідних товарів та послуг для забезпечення роботи райдержадміністрації.
2.Забезпечує працівників структурних підрозділів райдержадміністрації меблями, матеріально-технічними засобами тощо.
3. За дорученням начальника відділу готує проекти договорів на закупівлю райдержадміністрацією товарів, робіт та послуг за державні кошти.
4. Бере участь у підготовці заходів, що проводяться райдержадміністрацією за адресою: просп. Маяковського, 29.
5. Бере участь в інвентаризації матеріальних цінностей райдержадміністрації.
6. Бере участь у підготовці звітів щодо обігу та залишків матеріальних цінностей райдержадміністрації.
7. Забезпечує ведення табеля робочого часу працівників відділу .
8. Складає номенклатуру справ відділу та відповідає за належне формування, оформлення та зберігання справ.
9. Своєчасно виконує доручення начальника відділу та дотримується термінів виконання контрольних документів, що відносяться до компетенції відділу.
10. Дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку, техніки безпеки, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
11. Є матеріально відповідальною особою.
12. Стежить за дотриманням належного технічного, санітарного стану в адміністративних будівлях, в яких розташовані структурні підрозділи адміністрації (м. Київ, просп. Маяковського 29, Бальзака 64) контролює справність ліфтів, освітлення, систем опалення, вентиляції, кондиціювання тощо, створює умови для ефективної роботи працівників апарату та структурних підрозділів адміністрації.
13. Бере участь в організації та обслуговуванні делегацій, які приймає райдержадміністрація, а також нарад, конференцій, семінарів, в разі необхідності забезпечує приміщенням.
14.Здійснює роботу з документами в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва» на базі системи електронного документообігу «АСКОД» (далі – система «АСКОД») та контролює за дотриманням працівниками відділу Порядку роботи з документами у системі «АСКОД».
15. На час відсутності начальника відділу виконує його посадові обов’язки.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Строкове, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.
 
Умови оплати праці
Відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 (зі змінами)
 
Термін подачі заявок: 2020-09-25
Контактные данные:

Эта вакансия неактуальна и сохранена в архиве исключительно в информационных целях.
Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии