Головний спеціаліст відділу водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергетики - Ровно - вакансия 669203


Нова державна служба України

Дата обновления: 16.10.2020

Город: Ровно

Профессия: Другое

Зарплата: 5500

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта - ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.
Досвід роботи - не потребує.
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою.

 
 
Посадові обов'язки
Подання пропозицій до проектів регіональних програм соціально–економічного розвитку області щодо поліпшення утримання об’єктів комунальних теплопостачальних підприємств області.
Підготовка, в межах компетенції, інформації щодо виконання рішень, розпоряджень, доручень та листів центральних і місцевих органів виконавчої влади.
Складання, систематизування, аналіз і представлення в установлені терміни оперативних звітних даних щодо:
• підготовки об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимових умовах;
• проходження опалювального сезону в області
Участь у підготовці матеріалів оперативних нарад, колегій за підсумками роботи комунальних теплопостачальних підприємств області за звітний період.
Розгляд в межах своєї компетенції звернень громадян, підприємств, установ та організацій, вжиття відповідних заходів для вирішення порушених ними питань
Здійснення контролю, в межах своєї компетенції, за дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо діяльності комунальних теплопостачальних підприємств області.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства
 
Умови оплати праці
посадовий оклад – 5500 грн, надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами)
 
Термін подачі заявок: 2020-10-22
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии