головний спеціаліст командування - Сумы - вакансия 669204


Нова державна служба України

Дата обновления: 16.10.2020

Город: Сумы

Профессия: Другое

Зарплата: 5300

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю ’право’
 
 
Посадові обов'язки
1) забезпечення правильного застосування в ТЦК та СП нормативно-правових актів та інших документів, подання військовому комісару пропозиції щодо вирішення правових питань, пов’язаних з діяльністю ТЦК та СП, участь у виготовлені проектів наказів та інших документів з питань діяльності ТЦК та СП.
2) проведення у разі необхідності юридичної експертизи проектів наказів та інших документів, підготовлених відповідальними особами ТЦК та СП. У разі виявлення невідповідності проекту наказу чи іншого документа вимогам законодавства, подання вмотивованих пропозицій щодо приведення його у відповідність із законодавством.
3) проведення разом із відповідальними посадовими особами ТЦК та СП роботи з перегляду згідно з їх компетенцією актів та інших документів з метою приведення їх у відповідність із законодавством.
4) інформування військового комісара про необхідність вживання заходів щодо внесення змін до актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування з метою приведення їх у відповідність із законодавством.
5) сприяння своєчасному вжиттю заходів щодо усунення порушень зазначених у документах прокурорського реагування, судових рішеннях, відповідних документах правоохоронних і контролюючих органів.
6) разом із зацікавленими відповідальними посадовими особами ТЦК та СП взяття участі у підготовці заходів щодо зміцнення військової та трудової дисципліни, забезпечення охорони праці.
7) надання правової допомоги військовослужбовцям та працівникам Сумського ТЦК та СП.
8) забезпечення правильного застосування норм законодавства про військовий обов’язок і військову службу, трудового законодавства, що стосуються прав і законних інтересів військовослужбовців та працівників ТЦК та СП, подання пропозиції військовому комісару щодо поновлення їх порушених прав.
9) організація роботи, спрямованої на підвищення рівня правових знань військовослужбовців та працівників ТЦК та СП, роз’яснення практики застосування законодавства, надання консультації з правових питань.
10) звітування в установленному порядку перед керівником юридичної служби вищого рівня щодо проведеної роботи, надання необхідної аналітичної інформації та статистичної звітності.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства
 
Умови оплати праці
посадовий оклад - 5300 грн., інші надбавки, доплати та премії визначаються Законом України ’Про державну службу’
 
Термін подачі заявок: 2020-10-20
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии