головний спеціаліст командування - Сумы - вакансия 669205


Нова державна служба України

Дата обновления: 16.10.2020

Город: Сумы

Профессия: Другое

Зарплата: 5300

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра ( за спеціальністю соціологія )
 
 
Посадові обов'язки
1. Вести персональний облік пенсіонерів Міністерства оборони України: інвалідів війни, ветеранів військової служби, по втраті годувальника, які мешкають на території міста Суми.
2. Проводити перевірку облікових даних пенсіонерів МО України, які знаходяться на обліку у Сумському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
3. Вносити зміни до карток персонального обліку пенсіонерів та обновляти їх.
4. Проводити роботу по з’ясуванню права на оформлення одноразової грошової допомоги, пенсії, компенсації на поховання, пільги членів сімей померлих (загиблих) пенсіонерів МО України.
5. Проводити роботу по оформленню документів для виплати компенсаційних сум військовослужбовцям та одноразової грошової допомоги особам, звільненим з військової служби, а також членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби.
6. Оформляти документи на встановлення статусу «Учасник бойових дій», «Ветеран військової служби», «Член сім’ї військовослужбовця, який загинув (помер) чи пропав безвісти під час проходження військової служби», оформлення пільгових довідок «Член сім’ї ветерана військової служби», «Інвалід ЗСУ».
7. Здійснювати прийом документів від пенсіонерів МО України, які мають право на отримання санаторно-курортних путівок.
8. Роз’яснювати законодавство по питаннях пенсійного забезпечення та пільг пенсіонерам з числа військовослужбовців і членам їх сімей .
9. Вести облік полонених, поранених та військовослужбовців, які загинули під час участі в АТО та ООС та організацію їх поховання.
10. Вести облік військовозобов’язаних, які отримали статус та посвідчення учасника бойових дій за участь в АТО, ООС, листи талонів на право одержання проїзних квитків.
11. Підтримувати постійний зв’язок з органами виконавчої влади, Департаментом соціального захисту населення, Головним управлінням пенсійного фонду України.
12. Надавати відповіді на пропозиції, заяви і скарги громадян по питанню соціального захисту.
13. Проводити прийом, реєстрацію документів, здійснювати своєчасну доповідь про документи, які надійшли, вести облік, забезпечувати зберігання, оперативний розшук документів.
14. Здійснювати контроль за підготовкою та оформленням документів, за їх своєчасним виконанням, вживати заходів до скорочення термінів проходження і виконання документів, згідно Інструкції з діловодства у ЗСУ, затвердженої наказом Міністра оборони України від 28.08.2019 р. № 474.
15. Надавати звіти, донесення по соціальному захисту.
16. Виконання запитів до військових частин, Галузевого державного архіву МОУ та до архівів інших держав.
17. Дбайливо ставитися до матеріальних цінностей і вживати заходи для не допущення заподіяння їм шкоди.
18. У випадку відсутності одного із службовців соціального захисту виконувати його посадові обов’язки.
19. Виконувати інші доручення, вказівки та розпорядження військового комісара відповідні за кваліфікаційними характеристиками, функціональністю та організаційним рівнем з соціального захисту.
20.Дотримуватися правил внутрішнього трудового розпорядку.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства, але не більше двох місяців після відміни карантину
 
Умови оплати праці
посадовий оклад - 5300 грн., інші надбавки, доплати та премії визначаються Законом України ’Про державну службу’
 
Термін подачі заявок: 2020-10-20
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии