головний спеціаліст (з визначенням постійного робочого місця у м. Покровську Донецької області) - Киев - вакансия 669465


Нова державна служба України

Дата обновления: 16.10.2020

Город: Киев

Профессия: Другое

Зарплата: 11050

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта вища, не нижче освітнього ступеня молодшого бакалавра або бакалавра
Досвід роботи не передбачено
Вільне володіння державною мовою

 
Вимоги до компетентності
-
 
Посадові обов'язки
Здійснення в межах своїх повноважень моніторингу стану дотримання прав людини, надання пропозицій Уповноваженому щодо вжиття заходів парламентського контролю з метою забезпечення прав i свобод людини i громадянина у Донецькій області.
Розгляд в установленому порядку звернень громадян з питань, що належать до компетенції відділу, та підготовка пропозицій щодо відкриття провадження Уповноваженого про порушення прав людини і громадянина та здійснення реалізації відкритих проваджень.
Роз’яснення заходів, яких має вжити особа, що подала звернення до Уповноваженого.
Здійснення прийому громадян, та в межах повноважень забезпечення функціонування громадської приймальні Уповноваженого в місті Покровськ Донецької області.
Надсилання звернень громадян за належністю до відповідних органів, у разі необхідності, з рекомендаціями щодо дотримання стандартів у галузі прав людини і громадянина.
Участь у перевірках контрольних пунктів в’їзду/виїзду між територією України та тимчасово окупованими територіями у Донецькій області щодо стану дотримання прав людини і громадянина.
Участь у підготовці матеріалів для щорічної і спеціальних доповідей Уповноваженого та інших документів з питань, що належать до компетенції відділу здійснення обліку, вивчення або перевірки (за необхідності з виїздом на місце) звернень громадян до Уповноваженого.
Здійснення моніторингових візитів, організація та участь у перевірках стану дотримання прав людини i громадянина державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, підприємствами, установами та організаціями незалежно вiд форми власності та їx посадовими i службовими особами.
Розгляд інформаційних запитів та інших звернень з питань, що відносяться до компетенції відділу.
Участь в організації та проведенні просвітницьких, навчальних заходів, нарад, конференцій, семінарів, круглих столів, залучення для їх проведення науковців, фахівців, незалежних експертів, з метою реалізації співпраці з громадянським суспільством.
Взаємодія і співпраця з державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, міжнародними організаціями, надання пропозиції щодо підготовки та підготовка проєктів договорів, угод, меморандумів щодо співпраці з ними з питань, що відносяться до компетенції відділу.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
строково на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця конкурсу; граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
 
Умови оплати праці
посадовий оклад – 11050 грн на місяць;
інші складові оплати праці державного службовця відповідно до статті 50 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»

 
Термін подачі заявок: 2020-10-19
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии