керівник апарату Ружинської районної державної адміністрації - Житомир - вакансия 669467


Нова державна служба України

Дата обновления: 16.10.2020

Город: Житомир

Профессия: Другое

Зарплата: 9700

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Ступінь вищої освіти не нижче магістра
вільне володіння державною мовою
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

 
 
Посадові обов'язки
Керівник аппарату районної державної адміністрації:
1.Очолює апарат районної державної адміністрації, організовує його роботу відповідно до вимог Закону України «Про державну службу», Положення про апарат районної державної адміністрації, Регламенту районної державної адміністрації.
2. Здійснює визначені Законом України «Про державну службу» повноваження керівника державної служби в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах (крім структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права), забезпечує підготовку матеріалів на розгляд голові райдержадміністрації, організовує доведення розпоряджень голови райдержадміністрації до виконавців, відповідає за стан діловодства, обліку і звітності, видає накази, виконує інші обов’язки, покладені головою райдержадміністрації.
3.Координує роботу щодо оптимізації структури та функціональних обов’язків працівників апарату райдержадміністрації.
4.Контролює питання організаційного забезпечення та проведення перевірки виконання на території району вимог Конституції та законів України, розпоряджень голів обласної, районної державних адміністрацій, виданих у межах їх повноважень, керівниками підприємств, установ та організацій, одержання від них інформацій з цих питань.
5.Забезпечує реалізацію державної політики з питань нагородження, виконання Закону України «Про державні нагороди України». Контролює підготовку матеріалів та подань в обласну державну адміністрацію щодо відзначення грамотами та нагородами працівників райдержадміністрації.
6.Спільно з іншими підрозділами районної державної адміністрації бере участь в аналізі суспільно-політичного, соціально-економічного становища в районі, підготовці пропозицій з цих питань голові районної державної адміністрації. Забезпечує за участю заступника голови, керівників управлінь взаємодію з органами місцевого самоврядування, налагодження та підтримання зв’язків районної державної адміністрації з відповідними органами інших районів області.
7.Забезпечує інформування обласної державної адміністрації про діяльність районної державної адміністрації, стан фактичного виконання прийнятих рішень та виданих розпоряджень. Готує висновки і пропозиції з питань адміністративно-територіального поділу, вносить пропозиції про нагородження державними нагородами та заохочення районною державною адміністрацією.
8.Забезпечує належний розгляд звернень громадян та їх об’єднань, контролює стан цієї роботи в місцевих органах виконавчої влади, на підприємствах, в організаціях і установах району.
9.Забезпечує аналіз рішень виконкомів сільських, селищних рад з питань делегованих повноважень органів виконавчої влади, наказів керівників управлінь, інших підрозділів районної державної адміністрації, а також актів підприємств (об’єднань), організацій і установ на їх відповідність законодавству.
10.Забезпечує програмно-технічну підтримку веб-сайту районної державної адміністрації.
Здійснює інші повноваження, передбачені Конституцією, законами України та розпорядженнями голови райдержадміністрації.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
строкове (шляхом укладання контракту на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства).
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 9700,00 грн.,
Надбавка до посадового окладу за ранг згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (зі змінами).
Надбавки, доплати, премії та компенсації згідно статті 52 Закону України “Про державну службу”

 
Термін подачі заявок: 2020-10-20
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии