Водій навантажувача, штабелерника (с. Мартусовка) - Киев - вакансия 669716


Rozetka.ua

Дата обновления: 18.10.2020

Город: Киев

Профессия: Водители, транспорт

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

ROZETKA - найбільший онлайн-ритейлер в Україні, велика компанія із великими можливостями для подальшого зростання. Запрошуємо до нашої команди "Водій навантажувача, штабелерника". Чим ви будете займатись:
розвантаження, переміщення та розміщення товарів на різній складській техніці при стелажному зберіганні (допуск на 12 метрів); робота з різним асортиментом згідно встановлених правил та процедур; збірка замовлень та відвантаження.
Що для цього потрібно:
досвід роботи від 6 місяців на складах; наявність діючого посвідчення водія навантажувача; порядність, відповідальність; завжди вітаємо енергійність і позитивний настрій.
Зі свого боку ми пропонуємо:
завжди своєчасну виплату зарплати (оплата -двічі на місяць); роботу на теплому , опалюваному складі; Графік роботи - змінний. Власні автобуси, які довезуть вас до місця роботи від станції метро «Харківська» м. Київ та з м. Бориспіль.
Будемо раді вам у команді ROZETKA. Не зволікайте і надсилайте резюме.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии