секретар судового засідання - Тернополь - вакансия 669730


Нова державна служба України

Дата обновления: 18.10.2020

Город: Тернополь

Профессия: Секретариат и АХО

Зарплата: 4250

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта за ступенем молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» або відповідного професійного спрямування.
 
Вимоги до компетентності
Вільне володіння державною мовою
 
Посадові обов'язки
1. Здійснює судові виклики та повідомлення відповідно до процесуального законодавства. Слідкує за поверненням розписок про вручення повісток про виклик до суду.
2. Перед початком судового засідання перевіряє наявність та з’ясовує причини відсутності осіб, яких було викликано до суду, хто з учасників судового процесу бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції і доповідає про це головуючому; встановлює їх особи, перевіряє повноваження захисників і представників, з’ясовує, чи вручено судові виклики та повідомлення тим, хто не прибув, і повідомляє причини їх неприбуття, якщо вони відомі.
3. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами відповідно до вимог Інструкції про порядок роботи з технічними засобами фіксування судового процесу (судового засідання), Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання.
4. Виконує в судовому засіданні інші розпорядження головуючого, що стосуються розгляду судових справ (проваджень).
5. Здійснює оформлення для направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі.
6. Підшиває до справи (провадження) в хронологічному порядку документи, додані до справи (матеріалів) в ході судового розгляду у порядку їх надходження, продовжує нумерацію аркушів справи (провадження) та опис документів, що містяться в справі.
7. Здійснює своєчасну передачу документів для поштової відправки.
8. Забезпечує ознайомлення учасників судового процесу (в тому числі підозрюваних, обвинувачених за місцем їх тримання під вартою) з матеріалами судових справ.
9. Вносить достовірні відомості до Автоматизованої системи документообігу суду відповідно до наданих йому прав та функціональних обов’язків про розгляд справ та матеріалів, які знаходяться у провадженні судді.
Можлива робота понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час, що передбачено ст. 56 Закону України «Про державну службу».

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Строково шляхом укладення контракту
 
Умови оплати праці
) посадовий оклад – 4250,00 грн.;
2) надбавка до посадового окладу за ранг – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
3) надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 
Термін подачі заявок: 2020-10-23
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Хотите предложить свои услуги на международном рынке? Регистрируйтесь и размещайте сервисы на MicroTasks.io! (English only)Похожие вакансии