Адміністратор салону краси - Луцк - вакансия 674188


Бетамикс, ТОВ

Дата обновления: 26.10.2020

Город: Луцк

Профессия: Топ-менеджмент, руководители

Зарплата: 5000

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Сімейний салон краси «Бамбук» — це невеличкий, але дуже затишний салон з широким спектром послуг для всієї сім`ї (антицелюлітні програми, косметологія, манікюр-педикюр, стрижки, фарбування і доглядові процедури для волосся). Кожен майстер в нас унікальний і по-своєму цінний. Наша велика і головна цінність — вибудовувати довготривалі стосунки як з клієнтами, так і з працівниками.
У зв`язку з розширенням, шукаємо адміністратора (від 22 років), який вміє інформувати та зустрічати клієнтів, забезпечувати життєдіяльність салону, вести запис клієнтів, продавати послуги, вести програму та розрахунок клієнтів, контролювати та дотримуватися чистоти.
Ми пропонуємо:

- графік (2/2 з 08:00—20:00),

- зручне робоче місце та обладнання.

Крім того, наша цінність — це постійний розвиток наших спеціалістів, тому кожних 6 місяців ми організовуємо навчання. Ми шукаємо не адміністратора на підміну, а основного і єдиного працівника, який буде відповідально та з любов’ю ставитися до своєї роботи.
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии