Головний агроном - Днепр - вакансия 689671


Голден Филд

Дата обновления: 22.11.2020

Город: Днепр

Профессия: Производство, рабочие

Зарплата: 30000

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Агропромислова компанія шукає штатного співробітника на посаду головний агроном.Основні Обов’язки:- Розробка технологічних карт вирощування багаторічних насаджень (фундук), виробничих програм і робочих планів підприємства.
- Організація вдосконалення технологій вирощування фундука, проведення сільськогосподарських робіт у найоптимальніші строки і на високому агротехнічному рівні.
- Розроблення і впровадження науково обґрунтованих систем захисту ґрунту від ерозії, його обробітку, застосування добрив, захисту фундука від шкідників, хвороб і бур’янів.
- Забезпечення раціонального використання земельного фонду, машинно – тракторного парку, палива і засобів хімізації.
- Контроль якості і своєчасності проведення сільськогосподарських робіт, використання техніки, якості продукції, що виробляється, затрат праці і матеріально – грошових коштів на підприємстві, вжиття заходів для запобігання збиткам.
- Забезпечення розроблення і упровадження агротехнічних та організаційно – економічних заходів, спрямованих на підвищення родючості ґрунту.
- Участь у розробленні перспективних і річних планів розвитку підприємства з метою досягнення планової продуктивності культур.
- Участь у складанні розрахунків і заявок на придбання мінеральних добрив, машин, устаткування та інших матеріально – технічних засобів, у розгляді і виборі проектів будівництва виробничих об’єктів та споруд для галузі, системи крапельного поливу та інших механізованих систем.
- Організації підготовки, підвищення кваліфікації і переатестації кадрів.
- Контроль додержання працівниками підприємства виробничої і трудової дисципліни, правил і норм охорони праці, виробничої санітарії.
- Забезпечення виконання законодавства , постанов, наказів, розпоряджень, рішень та інших нормативно – правових актів органів державної влади і місцевого самоврядування з питань агропромислового комплексу, виробничої діяльності підприємства, охорони навколишнього природного середовища.
Вимоги:- Вища освіта за фахом - агроном
- Досвід роботи в садівництві - від 3 років, із них не менше 1 року – з горіхоплідними культурами.
- Знання сучасних технологій вирощування горіхоплідних культур, управління технологіями (формування технологічних карт, їх виконання).
Умови роботи:- Повна зайнятість, робота в районі м. Ужгород — м. Мукачево.
- Іногороднім – компенсація вартості житла, проїзду до місця роботи.
Оплата праці:Від 30 000 грн., залежить від рівня компетенції та згідно результів співбесіди.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии