Інженер з встановлення GPS-обладнання - Черкассы - вакансия 720474


ТЕКО ТРЕЙД, ТОВ

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Черкассы

Профессия: Авто - продажи и сервис

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Компанія «Теко Трейд» бренд «Overseer» оголошує про відкриття вакансії
«Інженер з встановлення додаткового обладнання». ТОВ «Теко Трейд» один з лідерів GPS моніторингу та контроля палива в Україні розшукує людей з досвідом роботи в автоелектриці.
Тих, хто любить працювати з авто та цікавиться новітніми технологіями. Тих, хто не готовий сидіти на місці (робота пов'язана з відрядженнями). Наявність власного авто обов'язкова. Якщо ви впевнені, що майбутнє за інноваціями, то приєднуйтесь до нашої команди, щоб втілити їх в повсякденному житті. Чекаємо на Вас!
Вимоги:
- Знання автомобільної електрики та базові знання про технічні вузли автотранспорту.
- Водійське посвідчення категорії В, та наявність власного автомобіля.
- Бажання розвиватись в напрямку інноваційних технологій.
В свою чергу ми гарантуємо гідну оплату праці: Ставка+%+компенсація палива та амортизація автомобіля+ оплата відряджень. Також підтримувати всі ваші ініціативи та бажання покращити та раціоналізувати робочі процеси. Основні Обов'язки: Швидке та якісне встановлення, заміна та ремонт обладнання для GPS моніторингу та контролю палива.
 
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии