головний спеціаліст відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню - Николаев - вакансия 720753


Нова державна служба України

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Николаев

Профессия: Другое

Зарплата: 5500

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина». Стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою
 
 
Посадові обов'язки

1. Розробляє заходи, спрямовані на профілактику захворювань, виявлення їх на ранніх стадіях, підвищення ефективності та якості надання медичної допомоги хворим в амбулаторно-поліклінічних та стаціонарних умовах.
2. Бере участь у розробці комплексних планів та програм розвитку і вдосконалення надання терапевтичної допомоги населенню області.
3. Забезпечує організацію та проводить комплексний аналіз діяльності терапевтичної служби області.
4. Здійснює контроль за виконанням постанов, розпоряджень, наказів вищестоящих органів (облдержадміністрації, МОЗ України та ін.) та прийнятих рішень, наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації стосовно терапевтичної служби.
5. Контролює підготовку інформаційних матеріалів для колегій, апаратних та відео-нарад управління охорони здоров’я облдержадміністрації з розділів терапевтичної служби.
6. Забезпечує підготовку наказів, інформаційно-методичних листів, пояснень з терапевтичної служби.
7. Організовує проведення обласних семінарів, конференцій, засідань наукового товариства терапевтів.
8. Розробляє та реалізує заходи з покращення основних показників здоров’я дорослого населення, зниження рівня захворюваності, тимчасової втрати працездатності, інвалідності та смертності серед дорослого населення.
9. Приймає участь у розгляді скарг і звернень громадян щодо організації та якості надання медичної допомоги, приймає рішення з усунення недоліків в роботі терапевтичної служби, аналізує причини, що призводять до скарг.
10. Проводить взаємодію з медичними університетами, іншими медичними закладами з питань терапевтичної служби.
11. Бере участь у межах своєї компетенції у розробці та організації виконання заходів з реформування галузі охорони здоров’я області.
12. Виконує окремі доручення та вказівки заступника начальника управління - начальника відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню у межах своєї компетенції.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-coV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
- посадовий оклад згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Питання оплати праці працівників державних органів” (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 січня 2020 р № 16) та штатним розписом (5500 грн);
- надбавка за ранг державного службовця згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Питання оплати праці працівників державних органів”(зі змінами);
- надбавка за вислугу років (за наявності 1 року та більше стажу державної служби), інші надбавки та доплати (згідно з статтею 52 Закону України „Про державну службу”)

 
Термін подачі заявок: 2021-01-21




Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.



Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!



Похожие вакансии