Менеджер з продажу логістичних послуг (В2В) - Ивано-Франковск - вакансия 720814


АО Генеральна дирекція Укрпошта

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Ивано-Франковск

Профессия: Банки и инвестиции

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

АТ «Укрпошта» - національний оператор поштового зв'язку. На сьогодні «Укрпошта» це справжній мікс із пошти, логістики, фінансових послуг і торгівлі. Ми є № 1 за розміром мережі (більше 10 000 об'єктів поштового зв'язку) та № 3 роботодавець країні (понад 70 000 працівників). Ми шукаємо Менеджера з продажу логістичних послуг (В2В) Якщо у Вас є:
Вища освіта. Досвід роботи в активних B2B продажах від 2-х років (буде перевагою досвід роботи в банківській, страховій сферах, в логістичних компаніях у секторі продажу послуг). Успішний керівний досвід та практичний досвід пошуку та залучення нових клієнтів, проведення переговорів, презентацій. Впевнений користувач ПК (MS Office). Системність, активність, націленість на результат, комунікабельність.
Задачі, які Ви будете виконувати:
Залучати компанії для співробітництва (пошук, проведення зустрічей/презентацій) Розробляти заходи з метою виконання плану та реалізації послуг
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування по КЗпП. Оплачувана відпустка та лікарняні. Повний соціальний пакет 100% «біла» заробітна плата Офіс знаходиться в центрі міста Стандартний графік роботи пн-пт (сб, нд, святкові - вихідні)
Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв'язок так скоро, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв'яжемось з вами, це означатиме, що ми ознайомились з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду. Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми її запропонуємо вам для розгляду.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии