Менеджер з продажу - Киев - вакансия 720829


Brain Source International

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Киев

Профессия: Продажи и оптовая торговля

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Наш клієнт, відома міжнародна компанія, відкриває вакансію Спеціаліст з продажу. Обов’язки:
Збільшення об’ємів продажу компанії через канали збуту: розплідники, фахівці з розведення котів та собак. Виконання планів та визначення додаткових можливостей для збільшення обсягу продажу на підпорядкованій території. Розробка рекомендації щодо організації виставок котів та собак, професійних конференцій та семінарів, оптимальної схеми роботи з продуктом, клієнтами, та забезпечення їх впровадження. Забезпечення належного рівня знань про продукти компанії серед працівників розплідників та фахівців з розведення котів та собак. Розробка відповідно до вказівок лінійного керівника плану розвитку підпорядкованої території. Управління взаємовідносинами з потенційними та діючими клієнтами компанії. Забезпечення належних умов зберігання продукції та маркетингових матеріалів на складах партнерів, забезпечення достатньої кількості залишків продукції на складах. Вивчення та відслідковування діяльності конкурентів. Розробка рекомендації для дистриб’юторів. Забезпечення контролю якості та належний аналіз звітування дистриб’ютора по досягненню ключових показників роботи.
Вимоги:
Вища (або неповна вища) освіта. Вільне володіння українською і/або російською мовами. Володіння англійською мовою на базовому або середньому рівні. Знання комп'ютера на рівні впевненого користувача: MS Office. Знання рівня «Експерт» в галузі «Кінологія» та «Фелінологія» . Досвід роботи у галузі продажів, від 2 років. Досвід роботи в секторі FMCG, від 2 років. Досвід управління людьми. Досвід роботи в міжнародній компанії.

Особливі умови роботи:
участь у виставках, відрядження - 30% робочого часу.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии