Менеджер з продажу фінансових послуг - Винница - вакансия 720838


АО Генеральна дирекція Укрпошта

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Винница

Профессия: Банки и инвестиции

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Саме зараз відкрита вакансія - Менеджер з продажу фінансових послуг. Ключові обов'язки:
Пошук та залучення нових компаній для співробітництва на договірній основі; Проведення переговорів щодо умов співпраці з потенційними клієнтами (компаніями) та укладання договорів на надання послуг в рамках фінансового бізнесу; Розгляд та аналіз комерційних пропозицій, листів, звернень від клієнтів стосовно співпраці у напрямку надання фінансових послуг та виконання умов укладених Угод.
Вимоги до кандидатів:
Вища освіта; Досвід роботи за відповідним напрямком діяльності від 2-х років (буде перевагою досвід роботи в банківській, страховій, фінансовій сфері В2В напрямку); Досвід пошуку та залучення нових компаній, проведення переговорів, презентацій; Впевнений користувач ПК (MS Office).
Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування по КЗпП. Оплачувана відпустка та лікарняні; Повний соціальний пакет; 100% «біла» заробітна плата; Офіс знаходиться в центрі міста.
Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, використайте цю можливість та відправляйте своє резюме Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв'язок так скоро, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв'яжемось з вами, це означатиме, що ми ознайомились з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду. Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми її запропонуємо вам для розгляду.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии