Менеджер з продажу «INSTYTUTUM» - Львов - вакансия 720848


Юрія-Фарм, ТОВ

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Львов

Профессия: Индустрия красоты

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Ціль посади: Забезпечення виконання планів продажів та розвитку бренду «INSTYTUTUM» на ринку України для виконання цільових показників компанії Корпорація пропонує:
офіційне працевлаштування в корпорації з корпоративною культурою і цінностями; роботу в амбіційній і цілеспрямованій команді; роботу в компанії, що увійшла в ТОП-10 роботодавців України; можливість професійного і кар'єрного зростання; конкурентний рівень оплати праці (ставка, премії).
Основні обов'язки:
виконує візити та дзвінки до ключових клієнтів (салони краси, клініки, косметологи); здійснює пошук нових ключових клієнтів та їх розвиток; працює з базою клієнтів, розвиває її; планує свою роботу та готує звітність; забезпечує проведення групових заходів; доносить маркетингову стратегію компанії до клієнтів; здійснює аналітичну роботу зі звітністю; направляє комерційні пропозиції для клієнтів; супроводжує підписання угод з клієнтами.
Вимоги до кандидатів:
вища освіта; успішний досвід роботи у продажах сегменту B&B - від 2-х років напрямку краси; досвід роботи із VIP-клієнтами та складними клієнтами; високі навички ведення переговорів та ефективної комунікації. готовність до відряджень.
Створюйте власне стабільне майбутнє. Обирайте кращу компанію для роботи. Надсилайте резюме!Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии