Оператор поштового зв`язку - Южноукраинск - вакансия 720849


АО Генеральна дирекція Укрпошта

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Южноукраинск

Профессия: Банки и инвестиции

Зарплата: 6000

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Нова команда Укрпошти - люди, які змінюють головну пошту країни, які готові боротися, створювати новий імідж покращувати сервіс у відділеннях поштового зв'язку та забезпечувати високу якість послуг. Для цього Укрпошта здійснює пошук фахівців, які допоможуть підвищити ефективність роботи та сервісу компанії. Ми прагнемо до високого рівня комфорту як для наших клієнтів, так і для співробітників компанії. Якщо Ви прагнете високих результатів і маєте бажання збудувати успішну кар'єру - приєднуйтеся до нашої команди! Ми пропонуємо:
Роботу в команді професіоналів. Досвід роботи в державній компанії, що активно змінюється та розвивається. Офіційне працевлаштування, стабільна виплата заробітної плати (заробітна плата + бонуси). Гнучкий графік. Навчання та розвиток, готові взяти випускників без досвіду роботи. Можливість кар'єрного і професійного зростання, підвищення рівня професійних навичок. Приємний колектив та комфортні умови праці.
Вимоги до кандидатів:
Освіта: професійно - технічна / базова вища / вища. Досвід роботи з людьми буде перевагою. Впевнений користувач ПК. Комунікабельність, пунктуальність, оперативність ,відповідальність, не конфліктність.
Ключові завдання та обов'язки:
Привітне та ввічливе обслуговування клієнтів (частіше посміхатися, адже дружелюбний сервіс не залишить байдужим нікого).Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!