IT-менеджер з управління технічними системами безпеки - Киев - вакансия 720858


Райффайзен Банк Аваль

Дата обновления: 14.01.2021

Город: Киев

Профессия: Охрана, сфера безопасности

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Райф є частиною банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ, Австрія. Наш банк - надійний бізнес-партнер на банківському ринку України, ми прагнемо, щоб наші сервіси рекомендували найчастіше. Для нас важливе створення позитивного клієнтського досвіду. Діджитал трансформація - стратегічний пріоритет банку на найближчі роки. Наші цінності: взаємодія, проактивність, відповідальність, постійне навчання та розвиток. Банк є найкращим роботодавцем у фінансовій сфері за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research у 2019 та 2020 роках. Що робити:
Розробка та впровадження рішень по оснащенню системами технічної безпеки на об'єктах Банку. Адміністрування та підтримка систем відеоспостереження та контролю доступу. Забезпечення інтеграції систем технічної безпеки з іншими системами і комплексами Банку. Розробка технічних завдань та супроводження пілотних проектів за напрямком систем відеоспостереження та контролю доступу . Постійний моніторинг нових рішень на ринку України в сфері систем технічної безпеки та планування оновлення і модернізації систем відеоспостереження та контролю доступу. Створення та візуалізація архітектури систем та звітності засобами (O365)
Що потрібно:
вища технічна освіта; досвід роботи за напрямком системами технічної безпеки протягом не менш ніж 5-х років; відмінні технічні навики та\або глибокі знання не менше однієї системи (інші факультативно ) за напрямками : досвід розробки та побудови систем технічної безпеки в масштабах підприємства (не менше 100 елементів в системі); знання процесів контролю підрядників, перевірки виконавчої документації і кошторисів; вміння вивчення та інтегрування новітніх технологій (відеоаналітика, автоматизація процесів); досвід безпосереднього конфігурування й адміністрування систем відеоспостереження та контролю доступу не менше 3-х років; досвід створення звідності на базі О365 (SharePoint, PowerBi, Flow тощо) відмінні організаторські здібності, відповідальність, уважність, ініціативність. системи відеоспостереження (Intellect, Milestone, Trassir тощо); системи контролю і управління доступом (такі як Salto, Nedap, StopNet, FortNet, GoldenGate, U-Prox тощо); Windows, Windows Server, MS SQL, MS Office.
Що пропонуємо:
Отримати навички побудови та роботи з найбільшою централізованою системою відеоспостереження в Україні (10000 елементів в єдиній системі) Отримати навички вивчення поглибленої відеоаналітики та застосування її в процесах Банку приєднатися до великої міжнародної компанії, яка дає можливість для професійного та особистого розвитку стати частиною успішної команди участь у складних, великомасштабних та різноманітних проектах, які впливають на клієнтів обмін знаннями з колегами з-за кордону (сильна IT-спільнота, в тому числі 14 банків «Райффайзен Груп») конкурентна заробітна плата та система бонусів офіційна зайнятість, 28 днів оплачуваної відпустки заходи в компанії та участь у соціальних проектах вулиця Миколи Лєскова, 9.
Запрошуємо до нашої команди! #РайфзнамикращіКонтактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии