Аналітик BI - Харьков - вакансия 750047


Контiнентал Фармерз Груп

Дата обновления: 23.02.2021

Город: Харьков

Профессия: Программисты, ИТ, телеком

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Аналітик BI (віддалено) Контінентал фармерз груп, компанія з іноземними інвестиціями, запрошує на роботу Аналітика консолідованої інформації! Вимоги:
Впевнений користувач Microsoft Excel (формули, зведені таблиці); Досвід роботи з інструментами Business Intelligence буде перевагою; Досвід підготовки аналітичних звітів; Високий рівень комунікації; Бажання постійно навчатися і розвиватися в професійній сфері. Аналітичне мислення, уважність до деталей, скрупульозність, ініціативність, вміння працювати в команді.
Обов’язки:
Управління процесом розробки звітів в інструменті бізнес-аналітики Microsoft Power BI:
Збір вимог від замовника, формування технічного завдання на розробку звіту; Налаштування розрахунку вказаних замовником показників звіту; Візуалізація даних; Підготовка документації та проведення тренінгів для кінцевих користувачів звіту; Технічна підтримка.

Ми пропонуємо:
Офіційне працевлаштування та повністю офіційна заробітна плата; Всі соціальні гарантії, згідно чинного законодавства; Конкурентний рівень оплати праці; Забезпечення корпоративним мобільним зв’язком;
Якщо Вас зацікавила дана вакансія і Ви відповідаєте ключовим вимогам — надсилайте, будь ласка, своє резюме! Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією у рамках чинного законодавства України. Звертаємо увагу, що Зворотній зв’язок за результатами розгляду резюме надається протягом двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі. У разі відхилення резюме на заявлену вакансію ми вносимо його в зовнішній кадровий резерв компанії і можемо повернутися до розгляду, як тільки у нас з’явиться вакансія, яка відповідає Вашому досвіду і кваліфікації.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии