Marketing manager - Киев - вакансия 750058


ООО Форматта Украина

Дата обновления: 23.02.2021

Город: Киев

Профессия: Маркетинг, реклама, PR

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Ми, консалтингова компанія Formatta UA, займаємося оцінкою і підбором персналу, розробляємо моделі компетенції, автоматизуємо HR-процеси. Зараз шукаємо в свою команду маркетолога, який допоможе нам вести digital-активність, створювати експетний контент, формувати імідж компанії та просувати бренд. Обов’язки:
Розробка та впровадження стратегії просування компанії Наповнення і розвиток веб-сайту компанії Моніторинг та аналіз ринку конкурентів, цільової аудиторії Пошук і залучення до співпраці інтернет-платформ (умови співраці, анонси тем для виступу) Допомога спікеру в підготовці до вебінарів/конференцій (підготовка матеріалу, структурування) Планування, налаштування, аналіз соц.мереж (Facebook, LinkedIn) Створенння контент-плану Просування бренду компанії (створення «продуктових презентацій», лендінг-сторінок)
Вимоги:
Любов до створення текстів обов’язкова! Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років Досід роботи з інструментами реклами і SEO (Google Ads, Facebook Ads Manager, LinkedIn Campaign Manager) Досвід роботи з сайтом та лендінг-сторінками Досконала Українська та Російска мови Вільна англійська буде вашою перевагою Самостійність та автономність в роботі Досвід в системному бізнесі будевашою перевагою Досвід роботи в HR-сфері та консалтингу буде вашою перевагою
Компанія пропонує:
Можливість через малий проміжок часу працювати, як самостійчна одиниця і єдиний маркетинг-менеджер компанії Молживість самостійно планувати свою роботу в рамках поставлених завдань Розвиток тебе, як професіонала, у сфері маркетингу Офіційне працевлаштування та відповідний рівень заробітної плати Дружній та «сімейний» колектив Оплата мобільного зв’язву, забезпечення відповідною технікою Комфортний офіс в центрі Києва.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии