Начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення - Киев - вакансия 750456


Нова державна служба України

Дата обновления: 23.02.2021

Город: Киев

Профессия: Закупки, снабжение

Зарплата: 7400

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта, ступінь вищої освіти не нижче магістра
Досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Вільне володіння державною мовою
 
 
Посадові обов'язки
Підготовка матеріалів для розгляду на засіданні комісії з конкурсних торгів, розроблення технічних завдань для здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти для потреб адміністрації.
Здійснення контролю за додержанням встановлених правил роботи з документами у відділі та відповідність за їх зберігання.
Здійснення контролю за станом охорони праці в адміністрації, є відповідальною особою за охорону праці відповідно до розпорядження адміністрації.
Забезпечення контролю за використанням структурними підрозділами адміністрації матеріальних цінностей.
Звітування перед головою адміністрації та керівником апарату про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів роботи.
Визначення розподілу обов’язків між працівниками відділу, координація і контроль їх діяльності.
Надання керівникові державної служби пропозиції щодо призначення та звільнення, заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників відділу.
Вживання заходів щодо удосконалення та підвищення ефективності роботи відділу.
Планування роботи відділу, внесення пропозиції щодо формування планів роботи адміністрації.
Здійснення оцінювання результатів службової діяльності працівників відділу.
Сприяння підвищенню кваліфікації працівників відділу. Забезпечення дотримання працівниками відділу правил внутрішнього службового розпорядку.
Представлення інтересів відділу у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами адміністрації, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.
Підписання акту передачі справ і майна, у разі звільнення працівника адміністрації з посади чи переведення на іншу посаду.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та до дня визначення керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
1) посадовий оклад – 7 400 гривень;
2) надбавка за ранг державного службовця та надбавка за вислугу років на державній службі – згідно чинного законодавства.

 
Термін подачі заявок: 2021-02-26
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии