Начальник відділу документального забезпечення апарату Харківської районної державної адміністрації - Харьков - вакансия 750457


Нова державна служба України

Дата обновления: 23.02.2021

Город: Харьков

Профессия: Закупки, снабжение

Зарплата: 7400

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
1 Освіта: Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра
2 Досвід роботи: Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
3 Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою
4 Володіння іноземною мовою: Не потребує
 
 
Посадові обов'язки
1. Ведення обліку розпоряджень голови райдержадміністрації, наказів керівника апарату, зберігання і використання документів та справ.
2. Надання методичної допомоги та контроль за веденням діловодства у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах районної державної адміністрації.
3. Забезпечення роботи в системі електронної взаємодії органів виконавчої влади СЕВ ОВВ, а також в системі електронного документообігу СЕДО ’АСКОД’.
4. Здійснення контролю за формуванням і зберіганням справ у структурних підрозділах адміністрації та передача на зберігання до архівного відділу відповідних документів.
5. Забезпечення складання зведеної номенклатури справ, контроль за формуванням, оформленням і зберіганням справ, що підлягають здачі в державний архів.
6. Забезпечення контролю щодо задоволення запитів на інформацію.
7. Забезпечення інформаційного наповнення розділу ’Доступ до публічної інформації’ на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.
8. Забезпечення роботи з документами, які містять службову інформацію, здійснення обліку (реєстрації), зберігання, контролю за проходженням та виконанням документів з грифом ’Для службового користування’.
9. Здійснення контролю за своєчасним виконанням структурними підрозділами районної державної адміністрації розпоряджень і доручень голів обласної, районних державних адміністрацій та завдань, що виникли у зв’язку із розглядом звернень народних депутатів України та депутатів місцевих рад.
10. Інші обов’язки, визначені положенням про відділ та посадовою інструкцією.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Тимчасово, на період дії карантину установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору, відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 7400 грн., інші виплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
 
Термін подачі заявок: 2021-02-25
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии