Головний спеціаліст - Берегово - вакансия 750464


Нова державна служба України

Дата обновления: 23.02.2021

Город: Берегово

Профессия: Другое

Зарплата: 5500

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта вища не нижче бакалавра або молодшого бакалавра
Вільне володіння державною мовою
 
 
Посадові обов'язки
Веде та підтримує в актуальному стані централізований банк даних з проблем інвалідності для визначення потреб осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення в засобах реабілітації та послугах у сфері реабілітації. Допомагає в оформленні документів для направлення в реабілітаційні установи, обслуговування в територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), здійснює направлення до реабілітаційних установ відповідно до поданих заяв і документів, веде облік осіб, направлених в установи та заклади, що надають соціальні послуги. Здійснює нарахування грошових компенсацій та допомог, передбачених законодавством України. Виконує завдання щодо реалізації прав учасників АТО, членів їх сімей, інших ветеранів війни, громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, на соціальний захист.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
на період карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
– посадовий оклад – 5300 грн.;
– надбавка до посадового окладу за ранг — відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”
– інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу”.

 
Термін подачі заявок: 2021-03-01
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии