Головний спеціаліст - Днепр - вакансия 750473


Нова державна служба України

Дата обновления: 23.02.2021

Город: Днепр

Профессия: Юриспруденция

Зарплата: 5540

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта: вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»;
Досвід роботи: не потребує;
Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.

 
 
Посадові обов'язки
1. Бере участь у здійсненні заходів щодо реалізації державної політики з питань статистики в апараті суду.
2. Слідкує на оновленням та аналізує зміни до законодавчих і нормативних актів з питань статистики та статистичної діяльності суду, готує пропозиції щодо її поліпшення.
3. Узагальнює практику роботи суду зі статистики, вносить керівникові апарату пропозиції щодо її вдосконалення.
4. Уживає заходів щодо повідомлення відповідних працівників апарату суду про необхідність внесення виправлень до обліково-статистичних карток на справи.
5. Здійснює створення обліково-статистичних карток на справи усіх категорій за індексами місцевого загального суду згідно Інструкцією з діловодства в місцевих загальних судах.
6. Проводить роботу з оформлення, обліку та зберігання статистичних звітів.
7. Готує інформацію та подає статистичні звіти, аналізи, узагальнення з роботи суду до відповідного територіального управління Державної судової адміністрації.
8. Оформлює та видає довідки для підтвердження статистичної інформації.
10. Виконує інші доручення голови суду та керівника апарату, що належать до питань роботи зі статистикою.
11. Готує та контролює документацію щодо звернень в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про звернення громадян».
12. Здійснює реєстрацію звернень в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації».


 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору, відповідно до законодавства.
Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 5540,00 грн;
надбавка за ранг державного службовця (від 200 до 500 грн);
надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний повний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;
інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення

 
Термін подачі заявок: 2021-02-28
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии