Секретар судового засідання - Днепр - вакансия 750475


Нова державна служба України

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Днепр

Профессия: Секретариат и АХО

Зарплата: 4440

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта: вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»;
Досвід роботи: не потребує;
Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.

 
 
Посадові обов'язки
1. Здійснює судові виклики та повідомлення у справах, які знаходяться в провадженні судді; оформлює заявки до органів внутрішніх справ, адміністрації місць попереднього ув’язнення про доставку до суду затриманих та підсудних осіб, готує копії відповідних судових рішень.
2. Здійснює своєчасне внесення дат слухання в обліково-статистичні картки на справи для автоматичного розміщення списків справ, призначених до розгляду на інформаційному екрані в холі суду та на офіційному веб-сайті.
3. Перевіряє наявність і з’ясовує причини відсутності осіб, яких викликано до суду, і доповідає про це головуючому судді.
4. Здійснює перевірку осіб, які викликані в судове засідання, та зазначає на повістках час перебування в суді.
5. Забезпечує фіксування судового засідання технічними засобами згідно з Інструкцією про порядок фіксування судового процесу технічними засобами.
6. Веде журнал судового засідання, протокол судового засідання.
7. Виготовляє копії судових рішень у справах, які знаходяться в провадженні судді.
8. Здійснює заходи щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України, за дорученням судді здійснює заходи щодо дачі підсудним або засудженим підписки про невиїзд.
9. Здійснює оформлення та направлення копій судових рішень сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі й фактично не були присутніми в судовому засіданні при розгляді справи.
10. Готує виконавчі листи у справах, за якими передбачено негайне виконання.
11. Оформлює матеріали судових справ і здійснює передачу справ до канцелярії суду.
12. Здійснює заповнення обліково-статистичних карток на справи в електронному вигляді щодо руху справи та дій вчинених при розгляді справи.
13. Виконує інші доручення судді, керівника апарату суду, що стосуються організації розгляду судових справ.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору, відповідно до законодавства.
На час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – до 31 грудня 2021 року.
Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 4440,00 грн;
надбавка за ранг державного службовця (від 200 до 500 грн);
надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний повний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу;
інші виплати, надбавки, премії – у разі встановлення.

 
Термін подачі заявок: 2021-02-28
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии