секретар суду - Николаев - вакансия 750478


Нова державна служба України

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Николаев

Профессия: Секретариат и АХО

Зарплата: 4390

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, за спеціальністю «Право», «Правознавство», «Правоохоронна діяльність»
 
Вимоги до компетентності
Досвід роботи - без вимог до досвіду роботи.
Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою
Володіння іноземною мовою не потребується.
 
Посадові обов'язки
Виконує посадові обов’язки пов’язані з: прийняттям кореспонденції суду, реєстрацією прийнятої кореспонденцію у АСДС відповідно до Положення про АСДС, реєстрацією та прийняттям електронної пошти суду, а також телеграм, що надходять до суду; веденням журналу передачі вхідної кореспонденції, що підлягає реєстрації в ОСК, та журналу передачі документів суддям; відповідає на телефонні звернення громадян та організацій з питань, що стосуються реєстрації документів та інформації про хід розгляду документів та судових справ; роздруківкою з системи АСДС судових рішень, що набрали чинності та були ухвалені після 1 січня 2011 року та видачею їх громадянам під підпис у відповідній заяві, інші функціональні обов’язки відповідно до посадової інструкції.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Контракт укладається на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
Граничний строк перебування на зазначеній посаді державної служби становить не більше чотирьох місяців після відміни карантину, установленого Кабінетом Міністрів України.
 
Умови оплати праці
1) посадовий оклад – 4394,00 грн.;
2) надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 (із змінами);
3) надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII (із змінами).
 
Термін подачі заявок: 2021-03-01
Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии