Електромонтер - Новомосковск - вакансия 750534


INTER-EDINSTVO HOLDING

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Новомосковск

Профессия: Производство, рабочие

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

ТОВ «Арго Ком» входить до Групи компаній «Inter Edinstvo Holding». ТОВ «Арго Ком» — виробник повнораціонних, збалансованих комбікормів, які забезпечують 100% потребу організму в поживних речовинах. Запрошуємо на роботу Електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Вимоги:
профільна освіта за технічним напрямком (бажано 4 група допуску); впевнений користувач ПК (знання MS Office на високому рівні); активна життєва позиція, комунікабельність, ініціативність; націленість на результат.
Посадові обов'язки:
роботи по ремонту електрообладнання підприємства в порядку поточної експлуатації; планово-попереджувальні ремонти; обслуговування електрообладнання та електроустановок; підготовка резервного обладнання, комплектуючих до монтажу.
Умови праці:
графік роботи 5/2, 08:00 - 17:00 (м. Новомосковськ, 30 км від Дніпра); офіційне працевлаштування з першого робочого дня, соц. пакет; можливість кар'єрного росту (тренінги, тімбілдінги за рахунок компанії); затишна сімейна атмосфера (спільна організація та проведення корпоративних свят та ін. заходів). конкурентна ЗП за результатами співбесіди
Якщо Ви бажаєте стати частиною великої дружньої команди професіоналів, надсилайте РЕЗЮМЕ З ФОТО ТА ЗАЗНАЧЕННЯМ БАЖАНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии