Апаратник комбікормового виробництва цеху фасування - Новомосковск - вакансия 750535


INTER-EDINSTVO HOLDING

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Новомосковск

Профессия: Производство, рабочие

Зарплата: 8000

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Завод «Арго Ком» (потужне виробництво комбікормової продукції) входить до групи холдингу Inter Edinstvo Holding. У зв'язку з розширенням на сезонну роботу з позмінним графіком роботи шукає (робота пов'язана з підняттям важких предметів) Апаратника виробництва цеху фасування. Вимоги:
Освіта середня спеціальна. Дотримання норм виробничої санітарії, техніки безпеки. Відповідальність, пунктуальність, цілеспрямованість, уважність, чесність.
Обов'язки:
Фасування комбікормів. Облік зафасованої продукції. Контроль за стоком лінії фасування. Виконання інших завдань пов'язаних з виробництвом комбікормів.
Умови:
Офіційне працевлаштування з першого робочого дня. Графік роботи позмінний. Своєчасна виплата заробітної плати, соціальні гарантії, повне дотримання КЗпП. Сезонна робота. Все необхідне для роботи надається. Дружній колектив, робота в команді.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии