Full stack Web developer - Днепр - вакансия 750543


Фарлеп-Инвест

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Днепр

Профессия: Программисты, ИТ, телеком

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

Vega Telecom — це Національний телеком-оператор України, один з лідерів ринку телекомунікацій. Компанія пропонує рішення в області широкосмугового доступу до мережі інтернет, телефонного зв’язку, передачі і зберігання даних на віддалених серверах в Україні і за кордоном. Вимоги:
Вища технічна освіта в сфері ІТ (готові розглядати студентів магістратури); Навички розробки на мові PHP 5/7 від 1 року; Досвід роботи з БД, CSS, JavaScript від 2-х років; Навички роботи з jira, otrs; Досвід роботи з Yii2, bootstrap, ExtJs (бажано).
Обов’язки:
Підтримка поточних проектів компанії (CRM, сайт компанії); Розробка концепції розвитку веб-сервера; Здійснення адміністрування веб-ресурсів.
Умови роботи:
Офіційне працевлаштування; Офіційна виплата з/п в повному обсязі; Медичне страхування після закінчення випробувального терміну; Графік: понеділок-п'ятниця з 9:00 до 18:00 у режимі віддаленої роботи.Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!Похожие вакансии