Customer Support Manager (Polish) - Львов - вакансия 750546


WOW 24-7

Дата обновления: 24.02.2021

Город: Львов

Профессия: Программисты, ИТ, телеком

Тип занятости: Не имеет значения

Текст вакансии:

WOW24−7 — міжнародна аутсорсингова компанія, що заснована в Києві та Львові. Ми надаємо якісні послуги клієнтської підтримки для провідних компаній по всьому світу. Крім того, ми представляємо Україну на світовому ринку як надійного аутсорсингового партнера. WOW24−7 співпрацює з компаніями із Ізраїлю, Німеччини, Данії, Швейцарії, Нідерландів, Швеції, Канади, США тощо. Наші клієнти з 20+ країн. Зараз ми шукаємо Customer Support Manager зі знанням польської мови у нашу дружню команду. Вимоги:
Вільне володіння польською (як усно, так і письмово) Навички роботи з ПК Можливість вивчення нового програмного забезпечення Ініціатива та бажання працювати Чудові міжособистісні навички Організаційні навички та навички тайм-менеджменту
Основні обов’язки:
Підтримка клієнтів через чат, електронну пошту та дзвінки; Консультація нових клієнтів щодо продуктів, знижок, способів оплати тощо; Вирішення проблем існуючих клієнтів; Дотримання процедур спілкування, вказівок та політики компанії; Надання клієнту найкращі послуги; Забезпечення дружнього середовище в команді.
Умови роботи:
Зміни: 13:00—22:00 та 09:00—18:00 (година на обід) Гнучкі вихідні — 2 на тиждень Комфортне і тихе робоче місце; Конкурентна зарплата, встановлена в доларах США; Міжнародна співпраця з клієнтами; Привітний персонал та корпоративні заходи; Фруктові дні в офісі; Стабільне середовище та можливість розвитку кар'єри; Соціальний пакет, оплачувані відпустка та лікарняні.
Робота Customer Support Manager у Wow24−7 — це прекрасна можливість вдосконалити існуючі soft skills та працювати із провідними компаніями з усього світу!Контактные данные:

Чтобы связаться с работодателем, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!Похожие вакансии